Eylül 16, 2021

Yunus Emre Yıldırımer kimdir hayatı hakkında biyografisi resimleri

Yunus Emre Yıldırımer (şinasi )kim, Yunus Emre Yıldırımer fotoğrafları,

Fatih Harbiye de şinasi rolünü oynayan kim Yunus Emre Yıldırımer biyografi,

 Yunus Emre Yıldırımer

Bu biyografimiz de dizi ve sinema oyuncusu Yunus Emre Yıldırımer hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Yunus Emre Yıldırımer ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Yunus Emre Yıldırımer biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Biyografi 1

Yunus Emre Yıldırımer, 5 Şubat 1982 yılında Siirt’te dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi G.S.F. Tiyatro Bölümünü okudu ve mezun oldu.

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Selam, İnsan Aldandı, MAvi Kelebekler, Kader Çizgisi, Güz Gülleri, Yapma Diyorum, IV. Osman, Dantel, Dante 01, Bir Göçmen Kuştu O, Sardunya Sokağı, Evimin Erkeği, Elif’in Günlüğü, Hatırla Sevgili , Fatih Harbiye

 

Biyografi 2

Yunus Emre Yıldırımer, 1982 yılında Siirt’te doğdu. İlkokulu ve liseyi Diyarbakır’da okudu. Daha sonra Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümünü bitirdi. Oyuncu son dönemde TRT1’de yayınlanan “Mavi Kelebekler” ve Samanyolu TV’de yayınlanan “İnsan Aldandı” adlı dizilerde rol aldı. Son olarak 2013 Mart’ta vizyona giren “Selam” adlı sinema filminde başrol oynadı.

 

 Yunus Emre Yıldırımer Fotograf fotoğraf foto resim.

Fatih harbiye şinasi

 

 

 

Yunus Emre Yıldırımer biyografisi, Yunus Emre Yıldırımer fotoğrafları, Yunus Emre Yıldırımer hakkında bilgi, Yunus Emre Yıldırımer hayatı, Yunus Emre Yıldırımer resimleri Yunus Emre Yıldırımer Kimdir – Yunus Emre Yıldırımer Resimleri – Yunus Emre Yıldırımer Biyografisi Kimdir, Kadir Doğlu Biyografisi, Kaç yaşında Yunus Emre Yıldırımer, Yunus Emre Yıldırımer Kimdir, Biyografi, Biyografisi,Yunus Emre Yıldırımer Kaç Yaşında, Nereli,Yunus Emre Yıldırımer Twitter,Yunus Emre Yıldırımer Facebookresim,Yunus Emre Yıldırımer hangi ajansta kayıtlı,Yunus Emre Yıldırımer kaç doğumlu,Yunus Emre Yıldırımer kaç yaşında,Yunus Emre Yıldırımer Kimdir,Yunus Emre Yıldırımer Kimdir -Biyografi,Yunus Emre Yıldırımer nereli,Yunus Emre Yıldırımer