Shadow

Yalan Dünya dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet

Yalan Dünya  dizisi ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Yalan Dünya  hakkında bilgi.

Yapım yılı      :       2012

Yapım şirketi        :       D YAPIM

Yönetmen     :       Jale Atabey Özberk

Senaryo :       Gülse Birsel

Türleri    :       Komedi, Gençlik.

 

Yalan Dünya  dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor.

Gülse Birsel -> Deniz, Beyazıt Öztürk -> Rıza, Olgun Şimşek -> Selahattin, Ahmet, Hasibe Eren -> Gülistan, Sarp Apak -> Emir, Altan Erkekli -> Şehmuz, Öner Erkan -> Bora, Füsun Demirel -> Servet, Nihal Yalçın -> Açılay, Bartu Küçükçaglayan -> Orçun, Gupse Özay -> Nurhayat, İrem Sak -> Tülay, Hakan Meriçliler -> Çağatay, Ömür Arpacı -> Reis, Tuna Orhan -> Tufan, Gönül Ülkü -> Afife, Ece Ercan -> Esra, Derya Karataş -> Zerrin, Gonca Vuslateri -> Vasfiye Teyze.

Yalan Dünya  dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

Gülse Birsel’e hayranlık duymamak mümkün değil. Avrupa Yakası gibi bir dizi klasiğini yaratan ve her ayrılan oyuncudan sonra daha iyi karakterler yaratarak yıllarda diziyi zirvede tutan Gülse Birsel yeni dizisi ile de oldukça iddialı.

 

Yalan Dünya dizisi de aslında Avrupa Yakası tarzında güzel bir komedi dizisi. Avrupa Yakası’nda yer alan Hasibe Eren, Sarp Apak, Nihal Yalçın ve Ömür Arpacı dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor ve Ömür Arpacı yine aynı Reis karakterini canlandırıyor.

 

Dizinin kuşkusuz en dikkat çeken ismi Beyazıt Öztürk. Her ne kadar karakteri fazla geri planda kalsa da adı bile diziye olan merakı arttırmaya yetiyor.

 

Gülse Birsel, Yalan Dünya’sı dizisinde de yaptığı en iyi işi yapıyor ve çok farklı karakterler ortaya çıkartıyor. Selahattin, Orçun, Tülay ve Zerrin karakterleri yine mükemmel ve herkesin sevgisini kazandı bile.

 

Dizi her ne kadar Avrupa Yakası kadar ilgi görmesede izlemeye değer eğlenceli bir dizi olduğu gerçeği değimiyor. Karakterlerin gitgide oturması ve beğeniye göre yenilerinin ortaya çıkması dizinin kalitesini de gitgide arttırıyor.

 

Yalan Dünya  dizisi izleyici  Yorumları

avrupa yakası kadar olmasada çok güzel bir dizi gülse birsel işini gerçekten biliyor son bölümde emir ile nurhayatın ilişkiye başlaması da acayip olacak gibi görünüyor

 

diziyi zerrin taşıyor artık yeni bir burhan karakteri gibi yetişti ben bilmem eşim bilir yarışma fikri güzeldi ama avrupa yakasındaki yarışma gibi olmadı zerrin katılsa daha iyi olurdu

 

gülse birsele helal olsun gerçekten olgun şimşek ayağını kırınca tüm senaryoyu nasılda adama göre uyarlamış yaa kadın gerçekten süper bir yazar

 

ben bu diziyi çok seviyorum.Evet belki avrupa yakası gibi değil, ama ben inanıyorum ki bu dizi de en az onun kadar mükemmel olucak.

 

Gülse Birsel’i çok seviyorum. Mükemmel karakterler yaratıyor. Son olarak Vasfiye Teyze karakteri mükemmeldi. Ne Çektin bee, napacan söyleri şimdiden dilime dolandı. Zerrin karakterinden sonra diziyi bir süre vsfiye teyzemiz taşır. Gürse Birselden yeni karakterler bekliyorum. Diziyi de çok seviyorum.

 

olgun şimşekin ayağını kırması kötü oldu son bölümde fazla atraksiyon yoktu vasfiye teyze yine mükemmeldi ama çok manyak laf sokuyor

 

sezon sonu kadroda temizlik yaparlar gibime geliyor birçok karaktere yer kalmıyor artık son bölümde de altan erkekli yoktu ondan once gülse neredeyse hiç oynamadı öner erkan sırıtmaya başladı çok gereksiz kalıyor gülsede avrupa yakasındaki yaratıcılık yok

 

 

 

 

Yalan Dünya  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum    

 

Yorumunuz için teşekkürler