Valeria Lipovetsky kimdir yaşı boyu nereli kazancı Biyografisi

Valeria Lipovetsky nerelidir boyu kaç kilosu ne kadar doğum tarihi ne, nerede ünlü oldu nerelidir kimdir hangi dinden kaç para kazanıyor, ülkesi nerelidir yaşı boyu sevgilisi sevgilisi kaç doğumludur şuan kaç yaşında nerde doğmuş nereli biyografisi yaşamı hayatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. yeni bilgler geldikçe biyografi güncellenecektir. İyi okumalar…

EKLEMEK VEYA DÜZELTMEK İSTEDİĞİN BİLGİLERİ AŞAĞIDAKİ YORUMLARA YAZABİLİRSİN.

Valeria Lipovetsky sosyal medya dünyasının yakından takip ettiği fenomen isimlerden birisidir. Hakkında hayranları genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Eylül ayında Rusya’da dünyaya gelmiştir. Güzel ismin boyu 1.70 cm, kilosu 50, burcu ise başak’tır. Youtuber kimliğinin yanı sıra blogger olan güzel isim The Modern Fox Blogu’nun kurucusudur.

Youtube video kanalı ile ülkesi Rusya’nın en ünlü Rus modelleri arasına girmeyi başarmıştır.

Doğduktan sonra henüz 2 yaşında iken ailesi ile birlikte İsrail, oradan da 19 yaşında Kanada’ya taşınmıştır. Aldığı eğitimler dışında Sertifikalı
beslenme uzmanı olan güzel isim resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir. Kanada’ya taşındıktan sonra Uluslararası bir çok ünlü marka ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Paris, Tokyo, New York ve Barcelona gibi bir çok şehre geziler yapmış, her geçen gün kariyeri ile ilgili başarılı adımlar atmıştır. Glamour, Nasty Gal, Forever 21, Cosmopolitan, Bloomingdale vb. bir çok marka ile çalışmış, Victoria Secret’in Pembe Koleksiyonu için sözleşme imzaladığı açıklanmıştır.

Valeria Lipovetsky evli mi? eşi, çocuğu kim?

2012 yılının Haziran ayında 22 yaşında iken İş Adamı Gary Lipovetsky ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Benjamin, Jake ve Maximus isimlerinde 3 oğlu vardır.

YouTube video kanalında ailesi, eşi ve çocukları ile de sık sık video paylaşımları gerçekleştirmektedir. Kanalın asıl alanı ise makyaj, güzellik, moda, seyahat, sağlıklı yaşam, aile ve iş. ModernFox Muse adlı blogunda ise günümüzde genellikle güncel yaşamını ve hayat hakkındaki düşüncelerinin paylaşımlarını kaleme dökmektedir.

Valeria Lipovetsky’nin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 858bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,44 Mn..

Gerçek Adı
Valeria Efanova (Lipovetsky)
Doğum Tarihi
19.09.1990 (30 yaşında)
Burç
Başak
Boy
1.70
Kilo
50
Eğitim
Ön Lisans
Medeni Hali
Evli
Eşi
Gary Lipovetsky
Meslek
Blogger
Fenomen
Influencer
Youtuber
Doğum Yeri
Rusya

Yorumunuz için teşekkürler