Shadow

Ulan İstanbul Son Bölüm İzle (9.Bölüm)

Ulan İstanbul Son Bölüm İzle (9.Bölüm)

Ulan İstanbul 9.bölümüyle yine izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. Ulan İstanbul son bölümde çete üyelerinin Ceyhun’un odasına koydukları dinleme cihazını geri alma çabaları damga vurdu. Ulan İstanbul son bölümde Kander ve ekibi görevini başarıyla tamamlayabildi mi? Ulan İstanbul son bölüm kaçıranlar için haberimizde.

 

Ulan İstanbul Son Bölüm İzle (9.Bölüm)

Ulan İstanbul son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek istyeyenleri  için izleyiciyle buluşuyor. Ulan İstanbul müthiş bir bölümle daha ekrana geldi. Ceyhun’un masasına dinleme cihazı yerleştiren Ulan İstanbul çetesi cihazı yakalanmadan geri  alabilecek mi? Çete cihazı Ceyhun’a yakalanmadan almak için müthiş bir planın içine giriyor. Ulan İstanbul kahkaha dolu son bölümüyle kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Milliyet.com.tr’de Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Ulan İstanbul’un yeni bölümü yayınlandı. Kahkaha dolu bir bölümle karşımıza çıkan dizi Ulan İstanbul’da bu hafta neler yaşandı. Merak edenler ve yeniden izlemek isteyenler için haberimizdeki linki tıklamanız yeterli.

 

ULAN İSTANBUL DİZİSİ SON BÖLÜM İZLE

Ulan İstanbul 9. Bölüm Özeti

 

Çete böcek operasyonunda

 

Çete, Ceyhun’un masasındaki dinleme cihazını imha etmek için bir plan hazırlıyor. Ancak işler planladıkları gibi gitmiyor ve Ferdi, yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor.

 

Dinleme cihazı kucağına düşen Ceyhun’u ikna etmek Kandemir’e düşer. Ancak yaptığı açıklama Ceyhun’u büyük şaşkınlığa uğratır. Genç polisin kendilerine inanmadığını düşünen Bahadır ise panik atak geçirir. Kandemir ve ekibi, hiç vakit kaybetmeden Ceyhun’un masasındaki böceği imha etmek zorundadır. Ceyhun’un şubede yılın polisi seçilmesi ekibe aradıkları fırsatı verir.

 

Ancak çetenin, Ceyhun’u bürosundan uzak tutma çabaları sonuçsuz kalır. Çareyi, başarılı polis için mahallede büyük bir kutlama organizasyonu düzenlemekte bulurlar. İşi garantiye almak için de iyiliklerin anası Şehriban’ı kutlama ekibine dahil ederler. Yaren ve Karlos’un desteği ile sahneye çıkan Şehriban, “Sen Gidice Bak Neler Oldu” şarkısını söyleyerek oğluna unutamayacağı bir sürpriz yapar. Kutlamaya, elinde Ferdi ve Derya’ya özel hediyesiyle katılan davetsiz bir misafir vardır. Bu durum Ferdi ile Derya’yı zora sokarken, operasyonu da büyük riske atar. Ferdi ve Derya’nın arasında soğuk rüzgarlar eserken, Yaren ile Karlos ilişkisinde ise sürpriz bir gelişme yaşanır.

 

Ceyhun’un emniyetteki ödül töreninde harekete geçen ekip, böceğe el koymak için kolları sıvar. Etraf polis kaynarken odaya giren Ferdi’nin Ceyhun’a yakalanması an meselesidir. Ferdi’nin imdadına ise Derya yetişir. Ancak Derya’nın beklenmedik hamlesi herkesi şoke eder.

 

http://video.kanald.com.tr/ulanistanbul/9Bolum/25590

Yorumunuz için teşekkürler