TUTSAK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Tutsak 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Tutsak son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Kanal D’nin ilgi ile takip edilen dizisi Tutsak’ın son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Tutsak dizisinin heyecan dolu sahneler içeren 7. bölüm fragmanı yayınlandı.

Tutsak 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Salı akşamları ekrana gelen Kanal D’nin sevilen dizisi Tutsak’ta Sadullah hakkında Elif’e gelen telefon geçtiğimiz bölümde Bahadır ve Elif’i harakete geçirir. İçi para dolu çanta ile polise yakalanan ve tuzağa düşen Elif ve Bahadır gözaltına alınır. Bahadır, Elif’e zarar gelmesini istemediği için Sadullah’ı öldürdüğü yalanını söyler. Tutsak bu akşam ekrana gelecek olan 6. bölümde Elif, Sadullah cinayeti ile ilgili çok büyük önem taşıyan ses kayıtlarının olduğu bilgisine ulaşıyor.

TUTSAK 6. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bahadır’ın hapisten çıkması için Gürhan Ailesinin ses kayıtlarını polise veren Elif, Leman’ın radarına girer! Leman Elif’i kaçırması için amcası Mehmet’e yüklü miktarda para verir! Bir kez daha tutsak düşen Elif, zincirlerini kırabilecek midir?

Elif’e zarar gelmesin diye içeri giren Bahadır için zorlu günler başlar. Ender, Bahadır’ın hapse girmesini ailesi adına fırsata çevirir. Bahadır için giderek çember daralmaktadır! Bahadır’ın suçsuzluğuna inanan Nazlı ailesini karşısına alır. Murat ise istediği bilgileri Elif’i kullanarak elde etmeyi başarır.

Elif attığı her adımı Bahadır’ın özgürlüğü için atmış olsa da gün sonunda kendi özgürlüğünden olacaktır!

Yorumunuz için teşekkürler