Taha Duymaz kimdir yaşı boyu nereli kazancı Biyografisi

Taha Duymaz Nerelidir boyu kaç kilosu ne kadar doğum tarihi ne, nerede ünlü oldu nerelidir kimdir hangi dinden kaç para kazanıyor, ülkesi nerelidir yaşı boyu sevgilisi sevgilisi kaç doğumludur şuan kaç yaşında nerde doğmuş nereli biyografisi yaşamı hayatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. yeni bilgler geldikçe biyografi güncellenecektir. İyi okumalar…

EKLEMEK VEYA DÜZELTMEK İSTEDİĞİN BİLGİLERİ AŞAĞIDAKİ YORUMLARA YAZABİLİRSİN.

Taha Duymaz Youtube ve instagram üzerinden yayınladığı yemek videoları ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 doğumlu olan Duymaz aslen Hatay Yayladağı İlçesi Güveççi Köyü nüfusuna bağlıdır. Orada doğmuş, yetişmiş ve yaşantısını günümüzde de doğup büyüdüğü köyünde sürdürmektedir. Annesinin ve babasının işsiz olduğunu belirten Taha, geçim sıkıntısının da sebebi ile okul hayatını 4. sınıfta noktalamak zorunda kalmıştır.

Çok küçük yaşlardan itibaren yaşadığı araba fobisi nedeni ile köyünden de pek fazla çıkamamaktadır. Arabaya binmeden bile arabaya bineceği fikri ile hemen midesinin bulandığını ve başının döndüğünü söylemiştir. Bir akrabası tarafından bu konu ile ilgili psikolog’a götürülmüş ancak imkansızlıklar nedeni ile bir kez gitme şansı olmuştur.

Taha Duymaz ailesi;

Hayatını köyde sürdüren Duymaz, doktora gitmediğini, hastalandığında kendi yöntemleri ile tedavi olduğunu. Annesinin kronik astım, migren ve sedef rahatsızlıkları, babasının ise koah hastalığı olduğunu söyleyen Taha’nın ailesinde çalışan kimse yoktur. Devletin verdiği aylık maaş ile geçinmekte 12 kardeş’tir. 7 kız 5 erkek. Ailenin 11. çocuğu olarak doğmuş, kendisinden küçük bir kız kardeşi var, videolarını o kız kardeşi çekmektedir.

İlk başlarda youtube dünyasına 2015 yılında para kazanmak amacı ile katılmıştır. Açtığı youtube kanalı telefonu bozulunca onunla birlikte silmek zorunda kalmış. Ardından tekrar açmış, tekrar telefonu bozulmuş, en son 2019 yılında açtığı kanal ile yoluna devam etmiştir. Youtube video kanalı dışında özellikle instagram hesabında takipçi sayısı daha kısa sürede, daha fazla yükselince instagram hesabına yoğunlaşmıştır.

Videoları kız kardeşi tarafından çekilmektedir. Kendisine dönem dönem kötü mesajlar gelmiş olsa da bu sayı çok azdır. Çünkü samimiyeti, elinden geleni en iyi şekilde yapma gayreti ve doğallığı ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Son dönemlerde sosyal medya üzerinden kendisini destekleyenlerin de malzeme göndererek yemek yapımı için yardımcı oldukları bilinmektedir.

Tüm imkansızlıklarına rağmen azmi ile büyük bir başarı elde eden Duymaz’ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 497bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 103 B..

Gerçek Adı
Taha Duymaz
Doğum Tarihi
01.09.2003 (17 yaşında)
Burç
Başak
Eğitim
İlkokul
Medeni Hali
Bekar
Meslek
Fenomen
Youtuber
Doğum Yeri
Hatay
Yayladağı

Yorumunuz için teşekkürler