Eylül 27, 2021

Sevgililer gününde alınacak hediyeler

14 şubat sevgililer gününde alınacak hediyeler neler olabilir?

Özel günlerde sevdiklerinize hediye almak konusunda kararsız kaldıysanız 14 şubat sevgililer günü için hediye seçeneklerine şimdiden bir gözatın.;)
Evet arkadaşlar 14 şubata sayılı günler kaldı. Her nekadar benim için bir anlam ifade etmez desek de bu günü önemseyen ve kazıklanmak isteyen birçok arkadaşımız var. Bu yazıda illaki ben hediye almak istiyorum diyen arkadaşlara birkaç tavsiye var.Hem de fiyatlarıyla birlikte. Umarım faydalı olur:

Erkeğe Alınabilecek Hediyeler

Güzel bir saat
Tabi bu saat seçimi bütçenize göre değişir.Tercihiniz Seiko olabilir. Gittigidiyor‘dan faturasız böyle bir saat almak isterseniz 200 ile 1000 tl arasında bir parayı gözden geçirmeniz lazım.

Parfüm
Bu da klasik bir hediye ama her zaman alınabilir. Jagler Sport veya Adidas hem bütçe olarak sizi fazla zorlamayacaktır hem de koku olarak sevgilinizi mutlu edecektir.
Çok beğendiği bir kazak veya herhangi bir kıyafet. Emin olun fiyatı çok az bile olsa bu onu oldukça mutlu edecektir.

Kaliteli bir tıraş makinesi
Erkekler için olmazsa olmazdır. Böylece sizi ömür boyu hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Braun Cruzer2 2778 modelini tercih edebilirsiniz. Hepsiburada’dan alırsanız 160 ytl civarı bir fiyata mal olur.
Paranız çoksa ve erkek arkadaşınız oyun meraklısıysa bütçenize göre play station 2 veya 3

Kızlara Alınabilecek Hediyeler

Parfüm ve saat burada da ilk sıraya yazılabilir. Ne alırsanız alın güzel bir yerde yemek yerken vermeyi unutmayın

Beğendiği bir takı
Kızların takı merakı her zaman bilinir. Bütçenize göre pırlanta bir yüzük de alabilirsiniz, gümüş bir küpe de. Bu tamamıyla sizin bütçenize bağlı.
Hiç şüphesiz ki sayılması gereken bir başka zaruri şey ise çanta. Çanta da klasik ama güzel bir hediye olabilir.

Beğendiği çiçeklerle bir demet çiçek yaptırabilirsiniz ama 14 şubatta çiçek fiyatlarının ne kadar arttığını düşünürsek bu pek akıllıca görünmüyor.

Saç bakım setleri veya makyaj malzemesinden oluşan şık bir takım yapabilirsiniz.
Yok benim sevgilim türbanlı makyaj yapmaz derseniz çok güzel bir eşarp alabilirsiniz. Burada ise önerdiğim marka Aker. Biraz pahalıdır ama sevgiliniz hakediyorsa değer.

Bu sayılanlar sizin için bir öneriden ileriye gitmeyecektir. Çünkü sevgilinizi en iyi siz tanırsınız. Bence illa bir hediye alacaksınız klasik şeylerin ötesine geçin ve neye ihtiyacı varsa onu alın. Bu onu daha çok mutlu edecektir. Ayrıca sevgililer gününde kazıklanmamaya dikkat edin. Bundan kurtulmanın en iyi yolu ise internetten alışveriş yapmak.