Rüyada cin görmek ve dua okuyarak kovmak hikmeti anlamı nedemek

rüyada cin görmek ve dua okuyarak kovmak 

 SORU

Merhaba arkadaşlar, yardiminiza muhtacim. İki gecedir kafayi yemek üzereyim. İlk gece rüyamda evimde bir cin ciktigini gördüm, hemen aileme seslendim hepsi geldiler ve dua okuyarak cini kacirdik, ikinci gece ben yalnizdim ve rüyamda sürekli cin vardi, ve ben durmadan araliksiz dua okuyordum. Nas,Felak,İhlas ve Fatiha. Kendi sesimi de duyabiliyordum dua okurken. Belki saatlerce,1000 tane dua okuyordum ve cin bana ulaşmak istese de bana ulaşamıyordu, kaçıp gidiyordu. Bu ne anlama geliyor? Lütfen biri yorumlanabilir mi? Tesekkur ederim.
 
 
CEVAP
Allah hayırlara çıkarsın duanızı rüyada dua ile cin kovmak veya şeytanı uzaklaştırmak rahatlamanıza ve hayırlı haber almanıza müjdedir…Ama en güzelini Allah cc bilir.

bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, kazancın temiz olacağına, bol kısmete, merhametli evlada, getirili atılımlar yapacağına, kendisini sevenlerle muhabbete, üne kavuşulacağına, yüksek mevkiye yükseleceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, emniyette yaşamaya, maddi zorluklardan feraha çıkmaya yorulur. Bazen de sıkıntılı yaşama, huzurunun bozulacağına, kötü bir olayla karşılaşılacağına, kötülükten emin olunacağına, saklanansırların açığa döküleceğine delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntıyla düşlediği daha sağlıklı bir hayata, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu servete, zahmetle birlikte kaza 

Yorumunuz için teşekkürler