Robert Demir kimdir yaşı boyu nereli kazancı Biyografisi

Robert Demir nerelidir boyu kaç kilosu ne kadar doğum tarihi ne, nerede ünlü oldu nerelidir kimdir hangi dinden kaç para kazanıyor, ülkesi nerelidir yaşı boyu sevgilisi sevgilisi kaç doğumludur şuan kaç yaşında nerde doğmuş nereli biyografisi yaşamı hayatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. yeni bilgler geldikçe biyografi güncellenecektir. İyi okumalar…

EKLEMEK VEYA DÜZELTMEK İSTEDİĞİN BİLGİLERİ AŞAĞIDAKİ YORUMLARA YAZABİLİRSİN.

Robert Demir hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Kasım ayında, İstanbul Küçükçekmece’de dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Kahramanmaraş’lıdır. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte, boyu 1.83 cm, kilosu 78, burcu ise yay’dır. Lise eğitiminin ardından üniversiteye hazırlanmaktadır.

Çok küçük yaşlarda hip hop müzik dinlemeye başlamış, küçükken annesinin de televizyondan rap açtığını, kolyesini ve şapkasını takarak dans ettiğini dile getirmiştir. İlk dinlediği rap şarkısı cezanın yerli plaka şarkısı olmuştur.

4-5 senelik Youtube tecrübesi bulunmaktadır, bir dönem Burak oyunda’nın zamanlarında minecraft videoları çekmiş, kanal telif yedikten sonra yeni kanala geçmek zorunda kalmış, o kanalı da müzik yüzünden telif yemiştir. Daha sonra, yeni kanal açmış, orada gta modları çekmiş o kanalı da sebepsiz yere spamdan dolayı kapatılmıştır. 2018 yılında hip hop a olan sevgisi nedeni ile bir kanal açmış, hip hop içerikler üretmeye başlamıştır. Yeni açtığı kanalda hip hop üzerine içerikler üretmektedir. Türkiye’de bulunmayan içerikleri ürettiğini belirten Robert Demir, hem bilgilendirmekte, hem de eğlendirmektedir. 1 ay gibi kısa bir süre içinde 1000 aboneyi geçmiştir.

Gerçek Adı
Demir Demir
Doğum Tarihi
23.11.2001 (18 yaşında)
Burç
Yay
Boy
1.83
Kilo
78
Medeni Hali
Bekar
Meslek
Fenomen
Youtuber
Doğum Yeri
İstanbul
Küçükçekmece

Yorumunuz için teşekkürler