Pervin Dinçer Hakkında Bilgi

Pervin Dinçer Hakkında Bilgi 

 

Pervin Dinçer Biyografi

Pervin Dinçer kimdir, hayatı, biyografisi, güzellik sırları, cilt bakım uzmanı , pembe maske tarifi, Emel Acar İle En Baştan  programı ve dha çok bilgiler.

Pervin Dinçer 1980 yılında dünyaya geldi.  Beykent Üni. Güzel Sanatlar Fakültesinde Grafik Tasarımı ve bunun yanı sıra Reklamcılık  Bölümü okudu.  2002 yılında okuldan mezun olan güzellik uzmanı  daha sonradan  kendini geliştirmek için özel kurslar aldı.
Aldığı eğitimler  diod lazertedavisi ,  jetpeel tedavileri, neo-strata peeling sistemleri, radyo frekans ve ultrasound  tedavileri  ve bunun yanı sıra  kavitasyon ve derma roller uygulamaları hakkında da bilgi sahibidir.

Kendisine ait Özel Lzrline Polikliniği kurudu.  Estetisyen Pervin Dinçer  burada güzellik sırlarını müsteri ile paylaşmaktadır.

Şhow Tv erkanlarında Emel Acar İle En Baştan Programında Güzellik Uzmanı olan Pervin hanım  gelen kişilerin yüzünde ki lekeleri, çilleri ve daha çok tedavilerini her hafta görüyoruz. Bu kadar değişim nasıl olur  akıl almaz. İnsanı baştan yaratan Pervin hanımın  tariflerini buradan  takip edebilirsiniz.

Emel Acar’ın sunduğu programda her hafta yeni bir kişiyi baştan yaratıyorlar. Güzellik Uzmanı Pervin Dinçerin  İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  Resmi İnternet sitesi www.pervindincer.com adresidir.

Etiketler : Pervin DinçerPervin Dinçer BiyografiPervin Dinçer BoyuPervin Dinçer Emel Acar İle En BaştanPervin Dinçer Güzellik UzmanıPervin Dinçer HayatıPervin Dinçer İletişimPervin Dinçer KimdirPervin Dinçer Lazerle TedaviPervin Dinçer Maske TarifleriPervin Dinçer Pembe MaskePervin Dinçer Saç RengiPervin Dinçer Saçları

Yorumunuz için teşekkürler