Shadow

Özlem Yıldız kimdir Hakkında

Ünlü sunucu Özlem Yıldız, Cenk Öztanık ve Mehmet Karasu arasında kavgaya sebep olduğı haberiyle ilgili twitter hesabından önemli bir açıklama yayınladı.

 

Kendisi için iş adamı Cenk Öztanık ve Mehmet Karasu’nun kavga ettiği haberleri üzerine Twitter’dan bir açıklama yapan Özlem Yıldız, “Bugün gazetede çıkan kavga yazısında adımın geçmesiyle ilgili çok üzgünüm. Cenk Oztanık kardeşimdir, ailesi de saygı duyduğum bir aile” dedi.

Özlem Yıldız kimdir Hakkında

27 Ağustos 1977 İstanbul doğumlu olan güzel sunucu Özlem Yıldız; 1996 yılında katıldığı ATV ekranlarında yayınlanan Güzellik Yarışması’nda dereceye girememiş ancak aynı kanal tarafından sunuculuk teklifi almıştır.

 

İstanbul Suadiye Lisesi’nde okumuş; 1- 1,5 sene kadar ATV ekranlarında yayınlanan bir müzik programında VJ’lik yaptıktan sonra Genç TV’ye geçmiştir. 90’lı yıllarda yayınlanan sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in yaptığı Çarkıfelek isimli yarışma programından hosteslik teklifi almış ve bu yarışma sayesinde kendisini tanıtıp, adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. Yarışma esnasında Mehmet Ali Erbil ile aşk hayataya başlamış ve bu aşk neticesinde ikili ani bir karar alarak nişanlanmıştır.

 

SHOW TV ekranlarında Kuşum Aydın ile beraber Sabah Şekerleri programını sunmuş, arkasından aynı kanalda Pazar Sürprizi isimli programı sunmaya başlamıştır. Birkaç dizide oynamış ve Hemşo adlı sinema filminde rol almıştır.

 

2011 yapımı ‘’Yok Böyle Dans” isimli yarışma programına katılan Özlem Yıldız; 2005 yılında armatör Sinan Serter ile olan evliliğini 2013 yılında sonlandırmıştır. Bu evlilikten Demir adlı bir oğlu vardır.

Yorumunuz için teşekkürler