Shadow

Ogeday Girişken Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Nereli

Survivor 2017 kadrosunda yer alan Ogeday Girişken gerçek hayataki mesleğini yaşını boyunu merak ettiysen yazımızda fotoğrafı ile birlikte derledik sizin için .Ogeday Girişken nın biyografisi.
Başarılar Diliyoruz.

Ogeday Girişken Kimdir 
Ogeday Girişken, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO’da tamamlamıştır. Fenerbahçe kürek takımında lisanslı sporcu olan Ogeday, ülkemizi milli formayla temsil ediyor.

Ogeday Girişken Boyu : 1,84 m
Ogeday Girişken Kilo : 80 kg

Survivor Ogeday Girişken, eğitim hayatına Özel Dragos Otelcilik Lisesinde okuduktan sonra Üniversiteye de gidereek devam etti. Ogeday Girişken, Marmara Üniversitesi (BESYO) Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda başarıyla mezun oldu.

2008’de kürek sporuna başlayan Survivor 2017’nin gönüllüler takımındaki Ogeday Girişken, Fenerbahçe kürek takımının oyuncusudur. Başarılı sporcu Ogeday Girişken, Dünya Gençler Kürek Şampiyonasına katılmıştır.

Survivor Ogeday Girişken, Türkiye şampiyonlukları kazanmayı başarmış bir kürek sporcusudur. Olimpiyat oyunlarında 6. olan Ogeday Girişken’in Dünya 8.ciliği de bulunmakta.

Yorumunuz için teşekkürler