Motorsikletci Barkın Bayoğlu kimdir? Altın elbiseli adam

Ünlü Motorsikler hocası eğitmeni Barkın Bayoğlu kimdir? Halk tarafından Altın elbiseli adam olarak bilinen Ünlü motosikletçi Barkın Bayoğlu dün akşam saatlerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde bir yayaya çarptı. Çarpışmanın çok şiddetli olmasından dolayı Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti.

Ünlü motosikletçi Barkın Bayoğlu dün akşam saatlerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde kaza yaptı. Kaza sırasında bir kişiyle kafa kafaya çarpışan Barkın Bayoğlu aynı zamanda Altın elbiseli adam hayatını kaybetti. Peki Barkın Bayoğlu kaç yaşında, nereli? İşte Barkın Bayoğlu hakkında merak edilenler…

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜNDE KAZA YAPTI

42 yaşındaki motosiklet tutkunu Barkın Bayoğlu, dün gece yarısı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde kaza yaptı.
Kaza sırasında bir kişiyle kafa kafaya çarpıştığı öğrenilen Altın Elbiseli adam lakaplı Barkın Bayoğlu, ne yazık ki hayatını kaybetti.

BARKIN BAYOĞLU KİMDİR?

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Barkın Bayoğlu, ilkokula başladıktan kısa bir süre sonra ailesiyle İngiltere’ye göç etti. Türkiye’ye döndükten sonra Bilgi Üniversitesi’nde öğrenim gördü ve dereceyle mezun oldu.
İngiltere’de okuduğu sırada motosiklet tutkusu başlayan Bayoğlu, lisede ilk motosikletine sahip oldu. 2000’li yıllarda Telsim’de eğitmen olarak, bir sürede Kazakistan’da bazı işlerle uğraşan Altın Elbiseli Adam, Türkiye’ye döndükten sonra kendisine bir atölye satın aldı. Bayoğlu son zamanlarda motosikletlerle iglili Youtube’ta çektiği videolarla hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

2016’DA DA KAZA GEÇİRMİŞ UCUZ ATLATMIŞTI

Barkın Bayoğu, 31 Ağustos 2016 tarihinde de Şile yolunda arkadaşı Fuat Domaniç ile birlikte kaza geçirmişti. Bir anlık dalgınlıkla birlikte saatte yaklaşık 160 kilometre hızla ilerlerken çarpışan ikili, yere düştükten sonra metrelerce sürünerek taklalar atmışlardı. Barkın Bayoğlu kazaya ilişkin görüntüleri ve açıklamalarını da esprili diliyle anlatmıştı.

Yorumunuz için teşekkürler