Shadow

Kurt Seyd&shura dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet

Kurt Seyd&shura dizisi ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Kurt Seyd&shura hakkında bilgi.

Yapım yılı      :       2012

Yapım şirketi        :       STV

Yönetmen     :       Nuh Şen

Senaryo :       Aybars Bora Kahyaoğlu

Yapımcı  :       Mehmet Akyol

Türleri    :       Polisiye, Savaş.

Kurt Seyd&shura dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor.

Yolanthe Cabau

Farah zeynep Abdullah

Kıvanç Tatlıtuğ.

 

Kurt Seyd&shura  dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

 

Dizide, Çarlık Rusya’sının görkemli yaşantısından Bolşevik ihtilaliyle Türkiye’ye sürüklenen hayatlar anlatılıyor.

 1890′ların Rusya’sından 1920′lerin Türkiye’sine uzanan bir dönemi anlatıyor ve aşkı anlatıyor Kurt Seyt & Shura’da

 Çarlık Rusya’sının debdebeli yaşantısından Bolşevik ihtilali ile İstanbul’a sürüklenen hayatları anlatıyor. 1892′nin Yalta’sından St. Petersburg’un saltanat günlerine, Karpatlar cephesinden ihtilalin cehennemine ve nihayet işgal altındaki İstanbul’a, 1920′lerin Pera’sına, macera dolu bir yolculuk yapacaksınız. Onlarla beraber polkaların, troykaların sihirli alemini, ihtilalin acımasızlığını, parçalanmış Osmanlı İmparatorluğunun son günlerini yaşayacaksınız.

 

Kurt Seyt: Mirza Eminof’un oğlu olarak servet ve ünvanla doğmuştu. Yakışıklıydı, hırslıydı, cesurdu. Çar Nikola’nın Muhafız Alayında genç bir Üsteğmen oluşu onu Bolşeviklerin ölüm listesine dahil etmişti. Kaçarken getirdiği bir taka dolusu silahı Mustafa Kemal’in Kuva-yi Milliyesine teslim ettiğinde, karşılık istemeyecek kadar gururluydu. Hayatına sıfırdan başlarken elinde kalan serveti sadece gururu ve aşkıydı.

Shura: Tchaikovsky nağmelerinin romantizmi ile sarılmış karlı bir Moskova gecesinde, henüz onaltısındayken saf güzelliği, beklentisiz aşkı ile Seyit’in dünyasına girdi. Ailesinin ünvanı, serveti onun da ülkesinde kalmasına yardımcı olamadı. Sevdiği erkekle atıldığı bu macerada bir daha hiç göremeyecekleri vatanlarının, ailelerinin, artık yaşamayacakları geçmişlerinin hasretlerini birbirlerinin aşklarında dindirmeye çalıştılar.

 

Büyük bir aşkın, harbin, ihtilalin, hasret ve hüzünlerin hikayesi ile okuyucuyu baştan sona kendine has bir tat, merak ve heyecanla sürükleyen, uzun süren araştırmaların gerçeklikle aktarıldığı bir roman, “Kurt Seyt ve Shura“.

 

Kurt Seyd&shura dizisi izleyici  Yorumları.

Kelebeğin Rüyası filminde Kıvanç Tatlıtuğ’a hayranlığım arttı. Bir rol bu kadar güzel oynanır. Yıldızı parladı ama hakederek ve hakkını vererek. Yolu açık olsun…Sevgiler

 

dizi nası olur bilmem ama bu kitabı okumayan varsa kesinlikle tavsiye ederim

 

 

 

 

kıvaç tatlıtuğ un yeni dizisi Kurt Seyd&shura dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum   farah zeynep abdullah, kıvanç tatlıtuğ, Kurt Seyd & Shura, Wesley Sneijder’ın sevgilisi, Yolanthe Cabau, Yolanthe Cabau kıvanç tatlıtuğ’un dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ dizisi Kurt Seyd&Shura tıkla seyret, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd ve Shura yeni bölüm yeni fragman seyret, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd&Shura izle yeni bölüm hd seyret, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd ve Shura nasıl bir dizi, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd&Shura dizisi hakkındaki herşey, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd&Shura…Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi izle Kurt Seyd&Shura izle, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi izle Kurt Seyd&Shura tanıtım fragmanı izle, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd ve Shura tıkla izle, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd ve Shura tıkla yeni bölüm izle, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd&Shura tıkla seyret tanıtım fragmanı izle, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyd&Shura tıkla yeni bölüm izle…

 

 

Yorumunuz için teşekkürler