Korkan Çocuğun korkusunu gidermek İçin Okunacak Dualar

Korkan Çocuğun korkusunu gidermek için hangi dualar okunmalıdır. Korkan çocuk  İçin okunacak dua hangisidir

Allah Kabul etsin

Korkan çocuklar için okunması tavsiye edilen güzel bir duamız var sizlerle paylaşacağımız.Korkan çocuklarınız için bu duayı okumanız tavsiye edilmiştir.Korkan çocuk için okunacak dualarbulabilirsiniz sayfamızda.Sayfamızda gece korkan çocuğa okunacak dua, uykusunda korkan çocuğa okunacak dua, uykusunda korkanlar için dua, karanlıktan korkan çocuk için okunacak dualar bulunmaktadır.

 

Korkan Çocuk İçin Okunacak Dua

Allahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.

Korkan Çocuğa Okunacak Duanın Anlamı;

Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.Ey merhametlilerin en merhametlisi .

Uykusunda korkan çocuğa okunacak dua

اللهُمَّ بِحُرْمَةِ عِيسَي وَ بِحُرْمَةِ مُوسَي بِحُرْمَةِ اِبْرَاهِيمَ الْخَلِيلِ نَجِّنِي مِنْ شَرِّ مَا رَاءَيْتُ فِي الْمَنَامِ بِرَحْمَتِكَ يَا اَرْحَمَ الرِّاحِمِينَ

Allahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.

Uykusunda Korkan Çocuğa Okunacak Duanın Anlamı

Ey benim Allahım Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.Ey merhametlilerin en merhametlisi .Karanlıktan korkan çocuk için okunan dua Karanlıktan korkan çocuğum için hangi dua okumalıyım Karanlıktan korkan çocuk için okunacak duaKaranlıktan korkanlar için hangi dua okunmalıAllahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.

Yorumunuz için teşekkürler