Shadow

Kocamın Ailesi 7. Son Bölüm İzle

Kocamın Ailesi 6. Son Bölüm İzle

Kocamın Ailesi 6.bölümü ile ekrana geldi.Fox TV’nin sevilen dizisi Kocamın Ailesi’nin son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Kocamın Ailesi Fox Tv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Kocamın Ailesi 7. Bölüm fragmanını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Kocamın Ailesi yeni bölümde Tarık ailesini bulabilecek mi? Ar ailesini dolandırmaya çalışan kişi Tarık tarafından yakalanıyor mu? Kocamın Ailesi yeni bölümü ile yine çok heyecanlı..

 

KOCAMIN AİLESİ 7.BÖLÜM İZLE

 

 

Kocamın Ailesi 7. Bölüm Özeti

  

 

Kocamın Ailesi 7. Bölüm Fragmanı

 https://www.youtube.com/watch?v=Svkap1voEDY

 

 

Kocamın Ailesi Genel Hikaye

 

25 yıldır evlatlarından biri kayıp olan geleneksel geniş bir aile ile buna tam zıt, çocuksuz modern bir çift aynı apartmanda komşu olursa ne olur?

Anne ve babasını hiç tanımamış Tarık, komşu aileye hemen ısınırken eşi Yonca bu yeni duruma hiç alışamıyor. Bütün bunlara iki aileyi birleştirecek sırlarla örülü bir gizem de eklenince olaylar zinciri hızla büyüyor. Neşeli hikayesiyle içinizi ısıtacak Kocamın Ailesi FOX’ta!

 

Selen Seyven

 

Selen Seyven Katırcıoğlu 2 Nisan 1986 Ankara doğumlu. Özbek bir anne ve Türk babadan dünyaya gelmiştir. Ankara Yahya Kemal Beyatlı Lisesi mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü okudu. Selen Seyven Genco dizisiyle tanınmaya başladı. Ardından adını Osman Sınav ‘ın yönetmenliğini yaptığı Doludizgin Yıllar dizisinde rol aldı. İlk başrol oynadığı filmi Janjan’dır. Sinemada ikinci başrolünü, engelli bir kızı canlandırdığı Abimm filmiyle oynamış ve bu filmin gösterim gününde hayranları kendisi için sinema salonu kapattırmıştır. Birçok Türk dizisinde rol alan Selen Seyven son olarak bir aile komedisi olan Avrupa Avrupa dizisinde canlandırdığı Gül karakteriyle yer aldı.

 

 

 

Gökhan Alkan

 

Gökhan göçmen bir ailenin oğlu olarak 1987 yılında istanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra, Kocaeli üniversitesi otomotiv teknolojileri ve öğretmenliği lisans ve aynı zamanda Anadolu üniversitesi dış ticaret bölümünden mezun oldu.

 

Tiyatroya olan merakı lise yıllarında başladı, lisede ve üniversite okul tiyatrolarında görev aldı. Okuldan mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Eğitimin ardından Müjdat gezen Tiyatrosu’nda 2 sezon görev aldı.

Aynı zamanda Gökhan vücut geliştirme sporu ile ilgileniyor ve sıkı bir Galatasaray taraftarı.

 

Kocamın Ailesi – Tarık

Muhteşem Yüzyıl – Şah Tahmas

Her Şey Yolunda Merkez – Cem Karabey

Düz Adam – Emre

Gurbette Aşk – Osman

 

Etiketler: Kocamın Ailesi, Kocamın Ailesi izle, Kocamın Ailesi 6. bölüm fragman izle,

Yorumunuz için teşekkürler