Shadow

Kerem Bursin kimdir hayatı biyografisi resimleri

 

 Kerem Bursin Biyografisi / Kimdir?

 

Kerem Bursin Kimdir?

Dizinin başrol oyuncularından olan yakışıklı oyuncu Kerem Bursin 4 haziran 1987 doğumlu olup 1.70 metre boyundadır. Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace filmlerinde yer alan oyuncumuz Kerem Bursin son derece profesyonel tavırlarıyla filmlerde kendisini akıllara kazımayı başardı ve şimdide Güneşi Beklerken dizimizde genç kızların sevgilisi olmaya aday gösteriliyor. Dizide 18 yaşında genç delikanlı olan Kerem karakterini canlandıran Kerem Bursin varlıklı ailelerden Sayerlerin tek çocuğudur. Yakışıklı, karizmatik ve fena halde zeki olan Kerem’in gönlü Melisten yana gözüküyor.

 

Amerikada yaşayan ve Boston Emerson Collage’ den sonra üniversite eğitimini tamamlayan Kerem Bursin daha sonra Los Angeles’ a taşınarak oyunculuğa başlamış ve bu yolda oldukça yol almış tecrübeli bir oyuncudur.

 

Kerem Bursin Fotoğrafları

    

    

 

Etiketler: Başrol Oyuncumuz Kerem Bursin Biyografisi, Başrol Oyuncumuz Kerem Bursin Kimdir?, Güneşi Beklerken Kerem Karakteri, Kerem Bursin Doğum Tarihi ve Yeri, Kerem Bursin Fotoğrafları, Kerem Bursin Hayat Hikayesi, Kerem Bursin Kimdir?, Kerem Bursin’in Oynadığı Diziler, Kerem Bursin’in Oynadığı Filmler

 

 

Yorumunuz için teşekkürler