Shadow

Kadir Doğulu kimdir hayatı hakkında biyografisi resimleri

Kadir Doğulu (Macit ) kim, Fatih harbiye macit kimdir hayatı biyografisi Kadir Doğulu biyografi.,

 kadir dogulu Kadir Doğulu Kimdir, Kadir Doğulunun Hayatı, Kadir Doğulu Resimleri

Bu biyografimiz de oyuncu Kadir Doğulu hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Kadir Doğulu ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Kadir Doğulu biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir.

 

 

Kadir Doğulu,

Adı: Abdulkadir Doğulu

tarih: 14 Ekim 1979

Dogum yeri :Mersin

Oyunculuğu yanı sıra mankenlikte yapmaktadır. 1.78 cm boyundadır.  Show TV’de yayınlanan Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Bayrampaşalı (Güney) rolünü canlandırmaktaydı.

Şuan Fatih Harbiye dizisinde Macit rolünü canlandırmaktadır.

İki sene işletmecilik yaptı.Birçok kişi onların ismini Kadir Doğulu’nun Hande Yener’le yaşadığı aşktan sonra duydu. Ama işin aslı öyle değil. Doğulu Kardeşler 10 yılı aşkın süredir aralıksız çalışıyor. Kemal Doğulu, Hande Yener’den Demet Akalın’a pek çok kişinin imaj danışmanlığını yapıyor. Klip ve fotoğraf çekiyor. Kadir Doğulu, aynı zamanda bir menejerlik şirketi sahibi.

 

Rol aldığı bazı diziler; Çakıl Taşları, Küçük Sırlar, Pis Yedili, Fatih harbiye

 

Resimlerle Kadir Doğulu’yu tanıyalım;Kadir Doğulu resimleri fotoğrafları,.

 Kadir Doğulu Resimleri 125x150 Kadir Doğulu Kimdir? Nereli Boyu Kaç Yaşında

  Kadir Doğulu Resim Galerisi 117x150 Kadir Doğulu Kimdir? Nereli Boyu Kaç Yaşında

 Kadir Doğulu Fotoğrafları 145x150 Kadir Doğulu Kimdir? Nereli Boyu Kaç Yaşında

 

 

 

 

Kadir Doğulu biyografisi, Kadir Doğulu fotoğrafları, Kadir Doğulu hakkında bilgi, Kadir Doğulu hayatı, Kadir Doğulu resimleri Kadir Doğulu Kimdir – Kadir Doğulu Resimleri – Kadir Doğulu Biyografisi Kadir (28) ve Kemal Doğulu (31) kardeşler Kadir Doğlu Kimdir, Kadir Doğlu Biyografisi, Kadir doğlu Kaç yaşında Kadir Doğulu, Kadir Doğulu Kimdir,Kadir Doğlu Biyografi,Kadir Doğlu Biyografisi,Kadir Doğulu Kaç Yaşında,Kadir Doğlu Nereli,Kadir Doğulu Twitter,Kadir Doğulu Facebook kadi doğulu resim,Kadir Doğulu hangi ajansta kayıtlı,Kadir Doğulu kaç doğumlu,Kadir Doğulu kaç yaşında,Kadir Doğulu Kimdir,Kadir Doğulu Kimdir -Biyografi,Kadir Doğulu nereli,Kadir Doğulu şirket

Yorumunuz için teşekkürler