Shadow

Kaçak Gelinler 10. Bölüm Fragmanı İzle

Kaçak Gelinler 10. Bölüm Fragmanı İzle

Star Tv ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kaçak Gelinler 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanını izlemek yeni bölüm hakkında bilgi almak isterseniz haberimizdeki detayda bulabilirsiniz. Yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler olmuştu?   Kaçak Gelinler yeni bölümüyle 15 Ağustos Pazartesi saat 20.00’da Star’da canlı olarak izleyebilirsiniz. Kaçak Gelinler yeni bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

KAÇAK GELİNLER 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Star Tv ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kaçak Gelinler 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanını izlemek yeni bölüm hakkında bilgi almak isterseniz haberimizdeki detayda bulabilirsiniz. Yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler olmuştu? Tüm ayrıntılar milliyet.com.tr’de Kaçak Gelinler yeni bölümüyle 15 Ağustos Pazartesi saat 20.00’da Star’da canlı olarak izleyebilirsiniz. Kaçak Gelinler yeni bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

 

 

Kaçak gelinlerin üzerinde karabulutlar!

 

Kaçak Gelinler’in sürpriz gelişmelerle dolu yeni bölümünde Kainat, Can’ı gitme kararından vazgeçiremez. Ege’nin başına gelenlerin hesabını sormaya gittiği Nermin’in ağzından duydukları ise Kainat’ı derinden yaralar ve kendi evine çıkmak için harekete geçmesine sebep olur. Arda, Şebnem’in istediği gibi hediyeleriyle gelip resmi şekilde Şebnem’i Seniha’dan ister ama istediğine isteyeceğine bin pişman olmaktan kurtulamaz. Ev konusunu kafaya takan Kainat, Almilla’nın da yardımıyla Şebnem’e danışmadan ev tutunca kıyamet kopar ve Kaçak gelinler’in dostluğunun üzerine ilk defa kara bulutlar düşer. Şebnem’in kötü durumdaki moralini yerine getirmek için Selim kıza bir gecelik ateşkes teklif eder ama gecenin sonu kimsenin beklemediği şekilde bitecektir.

 

KAÇAK GELİNLER 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

 

 

 

Kaçak Gelinler’in heyecanlı mı heyecanlı yeni bölümünde;  Önder’le araları oldukça iyi olan Almilla’yı geri kazanmaya baş koyan Özgür elinden geleni ardına koymaz ama son sürprizi hiç de beklediği gibi sonuçlanmayacaktır.

 

Bir yandan Arda’yı her tür zora koşmaya devam eden Şebnem, bir yandan da patronunun oğlu olduğunu anladığı Selim’in alaylarına göğüs germek zorundadır.

 

Nermin’in peşini bırakmamaya karar verdiği Ege, zor durumda kalınca Kainat ona yardım etmeye gönüllü olur. İzafet’in yardımını alsa da Seniha Hanım’ı atlatamaz. Bu Can için bardağı taşıran son damladır.

 

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, senaryosunu Engin Elgün’ün yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Kerem Çakıroğlu oturuyor.

 

Kaçak Gelinler’in yedinci bölümü Şebnem’in babasının teklifiyle çalışma hayatına girmesiyle başlıyor. Moralleri yerlerde gezen Özgür, Can ve Selim kafa dağıtmak için çıktıkları geceden beklenmedik bir anıyla eve dönünce toz dumana karışır. Şebnem, Almilla ve Kainat’ın bunu affetmesi zor görünmektedir.

 

Bu arada Ege değişmeye çalışırken Kainat’tan yardım ister. Can, Kainat’a yapabileceği en büyük iyiliği yapmanın peşine düşer.

 

Selim’le Şebnem ise girdikleri iddianın rövanşını yapmaya karar verirler. Yeni işaretlerin peşine düşen Almilla, hem yeni hem eski işaretlerin arasında bulur kendini…

 

Sevilen dizi Kaçak Gelinler’in yeni bölümü yayımlandı. Star Tv’nin izlenme rekorları kıran Kaçak Gelinler dizisinin 9.yeni bölümü sizlerle buluştu. Kaçak Gelinler’in 9. Bölümünde neler yaşandı? Kainat’i bekeleyen sürpriz ne ? Kaçak Gelinler 9.bölümü  merak ediyorsanız ya da yeniden izlemek istiyorsanız haberimizde ki tıklamanız yeterli

Yorumunuz için teşekkürler