Shadow

Huzur Sokağı dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet

Huzur Sokağı  ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Huzur Sokağı    hakkında bilgi.

Yapım yılı      :       2012

Yapım şirketi        :       Set Film

Yönetmen     :       Şenol Sönmez

Senaryo :       Funda Çetin

Türleri    :       Aşk, Dram.

 Atv Cuma

Huzur Sokağı  dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’ın ünlü romanı Huzur Sokağı’nın yeniden düzenlenerek dizi haline getirilmesi ile oluşturalan ATV’nin sevilen dizi huzurlu bir hayat yaşayan iki zıt karakterin birbirine aşık olması ile hayatlarının değişmesini anlatıyor. Kutsi ve Selin Demiratar’ın başrollerini canlandırdığı dizide mükemmel bir aşk hikayesi sunuluyor.

 

 Huzur Sokağı’nın akıllı, cesur ve fedakar delikanlısı Bilal, bambaşka bir dünyada yaşayan, geleneksel aile yapısından uzak büyümüş ve yalnızlık boşluğuna düşmüş Feyza’yla karşılaşır. Beraber büyüdüğü ve tüm çevresinin

kendisine yakıştırdığı Şükran’a karşı duygusal bir bağ kuramayan Bilal, Feyza’yla tanışınca iyice kararsız kalır.

 

Feyza’nın yaşamındaysa bambaşka problemler vardır. Üvey annesinin babasına ve ailesine karşı oynadığı oyundan habersiz olan Feyza, içindeki manevi boşluğun savurması ile kendisini yabancısı olduğu bir dünyanın içerisinde bulur.

 

Yıllardır Bilal’e aşık olan Şükran’sa Feyza’nın ortaya çıkması üzerine duygularını sorgulamaya başlar.

 

 

Huzur Sokağı  dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor

 Selin Demiratar -> Feyza, Kutsi -> Bilal, Sinem Öztürk -> Şükran, Güven Hokna -> Saadet, Yeşim Salkım -> Emel, Hakan Eratik -> Kerim, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Suavi Eren, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Fatos Silan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu

 

 Kutsi

Bilal.

Kendi halinde insanların yaşadığı bir sokakta doğup büyümüş, vicdanlı, iyiliksever, azimli, sabırlı, ağırbaşlı ve çalışkan bir delikanlı. Babasını küçük yaşta kaybettiği için annesinin ve kız kardeşinin sorumluluğunu üstlenmiş. Üniversitede okuyor, geceleri taksicilik yaparak evin geçimini sağlıyor. Şükran’ın ona duyduğu büyük aşkın farkında.

 

Selin Demiratar

Feyza.

İstanbul’un tanınmış zenginlerinden Necmettin Bey’in kızı… Modern değerlerle büyütülmüş, özgüveni yüksek, özgür, inatçı ve biraz da şımarık bir kız. Annesini küçük yaşta kaybetmiş. Vaktinin çoğunu arkadaşlarıyla geçiriyor, gezmeyi ve eğlenmeyi çok seviyor. Aslında sevgi dolu, merhametli, vicdanlı, düşünceli bir ruhu var. Hiç âşık olmamış.

 

Sinem Öztürk

Şükran

Bilal ile aynı sokakta doğup büyümüş, kendi halinde, çekingen, kırılgan bir genç kız. Hasan ile Saadet’in tek evladı. Çocukları çok seviyor, anaokulu öğretmenliği yapıyor. İçinde Bilal’e karşı yıllardır besleyip büyüttüğü güçlü bir aşk var.

 

Güven Hokna.

Saadet

Şükran’ın annesi. Kızı ile gurur duyuyor. Bilal’in hem kişiliğini, hem ailesini çok beğeniyor, biricik kızı için en uygun damat adayı olduğunu düşünüyor. Tek isteği kızıyla Bilal’i biran önce baş göz etmek.

 

Yeşim Salkım

Emel

Feyza’nın üvey annesi. Hırslı ve tehlikeli bir kadın. Feyza ile yıldızı hiç barışmıyor. Kocasının şirketinde çalışan Kerim ile yasak bir ilişki içinde. Kocasını etkisi altına almış, onu sürekli yönlendiriyor. Şirket yönetiminde arka planda söz sahibi.

 

Hakan Eratik

Kerim

Emel’in sevgilisi. Zeki ve hırslı bir adam. Kibirli ve küstah bir tarafı var. Emel’den aldığı taktikler sayesinde çalıştığı Necmettin Bey’in şirketinde yüksek mevkilere ulaşmış. Necmettin Bey’in güvenini kazanmış, sağ kolu haline gelmiş.

 

 

 Huzur Sokağı  dizisi izleyici  Yorumları

 DİZİ ÇOK GÜZEL BAYILIYORUM

10-05-2013

Huzur Sokağı Yorum

feyza cok tatlısınb

14-06-2013

Huzur Sokağı Yorum

harika bi dizi biz evde hepmiz izlyoruz

01-07-2013

Huzur Sokağı Yorum

huzur sokağı dizisine bayılıyorum.feyzayı çok beğeniyorum

15-07-2013

 

 

Huzur Sokağı Yorum

berbat bir dizi

22-07-2013

Huzur Sokağı Yorum

atv den de bu tarz bir dizi beklenirdi bence

29-07-2013

Huzur Sokağı Yorum

Kutsiye bu dizi hiç olmamış doktorlar dizisi çok yakışıyordu feyza çok çirkinn

 

Huzur Sokağı  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum

Yorumunuz için teşekkürler