Halil İbrahim Babür kimdir hayatı hakkında eserleri biyografisi resimleri

Halil İbrahim Babür 

kimdir hayatı hakkında eserleri biyografisi resimleri
kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, başarıları

 
 

Halil İbrahim Babür

6 Haziran 1987 yılında bitliste doğmuştur. 3 yaşına kadar Bitliste yaşamasının ardından ailesiyle Birlikte İstanbul ‘a yerleşti.

İlk ve Orta Öğrenimini, Üsküdar’ın Selimiye İlköğretim Okulun’da tamamladıHalil İbrahim Babür Kimdir? Halil ‘in futbola karşı oldukça merakı vardı. Amatör klupte top oynamaya başladı.

Bununla birlikte Halil Üsküdar Burhan Felek Lisesi ’ne kaydını yaptırdı. Halil ‘in iyatro aşkı lise ikinci sınıfta başladı.

Yaprak Dökümü, Gergedanlar, Martı gibi oyunlarda küçük roller ve dışarıdan faal sorumluluklar almayı tercih ettiHalil İbrahim Babür Kimdir? Bu yıllarda tam oyunculuk yapmak istemedi. Bunun ardından birçok tiyatro oyununda sahne aldı.

Kendini tamamen bu konuda geliştird. Oyunculuk yerine daha çok oyun yönetmeyi tercih ett. Okuduğu okulunda tiyatro yönetmek istedi ve hacasıyla birlikte tiyatro yöneterek beraber oynadı.

Bunların ardından Halil şimdi show tv ‘de yayınlanan pis yedili dizinde trafo karakterinde rol almaktadır. Halil rollerinde başarılı olduğu gibi çok güzel şarkı söylemektedir. Dizi ‘de bir kaç kez Halil İbrahim ‘in şarkılarını hep beraber dinledik. Halil ‘e oyunculuk hayatı boyunca başarılar dileriz.

Etiketler : Halil İbrahim Babür BiyografisiHalil İbrahim Babür Boyu ve KilosuHalil İbrahim Babür HayatıHalil İbrahim Babür nereliHalil İbrahim Babür SevgilisiHalil İbrahim Babür Yaşı

Yorumunuz için teşekkürler