Shadow

GTA yeni oyunu The Trilogy ne zaman çıkacak fiyatı ne kadar olacak

Yazımızda yeni çıkacak olan GTA The Trilogy oyunun fiyatı, sistem gereksinimleri ve çıkış tarihini size ileteceğiz. ilerleyen süreçte bilgiler netleştikçe güncellemelerde yapılacaktır.

 Rockstar Games, önümüzdeki haftalarda bir döneme damga vuran üç GTA oyununun yenilenmiş versiyonlarıyla oyunseverlerin karşısına çıkacak.

GTA San Andreas, Vice City ve GTA III yapımlarını GTA The Trilogy: The Definitive Edition adı altında vitrine çıkarmaya hazırlanan şirket, yeni sürümün çıkış tarihi ve fiyatını da resmen duyurdu.

 Yeni GTA oyunlarının sistem gereksinimleri netleşti
Rockstar, kısa süre önce GTA Trilogy: The Definitive Edition oyununu doğruladı. Son olarak yapımın sistem gereksinimleri belli oldu.

GTA The Trilogy, Rockstar’ın çevrimiçi mağazasında yayınlanmaya başlandı
Geçtiğimiz günlerde oyun sektöründe güvenilir sızıntılarıyla bilinen Tom Henderson, GTA The Trilogy’nin çıkış tarihini sızdırmıştı. Bugün Rockstar Games’in çevrimiçi mağazasında ortaya çıkan yeni sürüm, Henderson’u bu noktada resmen doğruladı.

GTA The Trilogy: The Definitive Edition, ilk etapta 11 Kasım‘da dijital olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Oyunun fiziksel çıkış tarihi de 6 Aralık olarak açıklandı. Buna ek olarak 11 Kasım tarihinin popüler GTA 3 oyununun 20. yıl dönümüne denk geldiğini belirtelim. Rockstar Games, kutlama amacıyla GTA Online’da oyunculara GTA 3’e özel bazı sürprizler de yapmaya hazırlanıyor. Şirketin şu an için ne gibi bir planlama yaptığı ise belli değil.

GTA The Trilogy fiyatı ne olacak?
GTA The Trilogy: The Definitive Edition
PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için gelecek GTA The Trilogy, ülkemizde platform farketmeksizin 529 TL fiyat etiketiyle oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Oyunun mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

GTA The Trilogy sistem gereksinimleri
Minimum
İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Önerilen
İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-6700K / AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

 

Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkürler