Shadow

Gökçe Yanardağ kimdir hayatı hakkında bilgi Biyografisi resimleri.

Gökçe Yanardağ (Tülin) Biyografisi / Kimdir?

1975 İstanbulda hayata gözlerini açan güzel oyuncumuz Gökçe Yanardağ(Tülin) 1991-2002 yılları arasında manken ajansına bağlı olarak çalışmaya başladı ve 1996 daki Türkiye güzellik yarışmasındaki dördüncülük ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aynı yıl Japonya da düzenlenen Miss International da Türkiyeyi en iyi şekilde temsil etti. 1994 yılında dizi oyunculuğu ve sinema filmlerine girmeye başlayan güzel oyuncu şimdide karşımıza Güneşi Beklerken dizisinde Tülin karakteriyle çıkıyor. Kendisine yeni dizisinde başarılar dileriz.  

 

Oynadığı Diziler

Hesaplaşma

Aşk Yakar.

Sıla

Aloya

Haziran Gecesi

Kırık Ayna.

Gelin

Günah

Aşk Meydan Savaşı

Güz Gülleri

Savunma

Aşk Hırsızı.

Deli Divane

 

 Gökçe Yanardağ resimleri fotoları

    

 

 

 

Cihan’ın karısı, Melis‘in annesi. 34 yaşında, çok güzel, alımlı, kendine ve güzelliğine her şeyden fazla değer veren bir kadın.

Gökçe Yanardağ (Tülin) Biyografisi / Kimdir?, Gökçe Yanardağ Fotoğrafları, Gökçe Yanardağ Hayatı, Gökçe Yanardağ Kaç Yaşında, Gökçe Yanardağ Kimdir?, Gökçe Yanardağ Tülin Karakterini Canlandıracak, Gökçe Yanardağ’ın Oynadığı Diziler, Gökçe Yanardağ’ın Yeni Dizisi Güneşi Beklerken, Gökçe Yanardağın Oynadığı Filmler, Güneşi Beklerkendeki Tülin Karakteri, Melisin Annesi Kim?

Yorumunuz için teşekkürler