Shadow

Galip Derviş dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet

Galip Derviş ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Galip Derviş hakkında bilgi.

Yapım yılı      :       2013

Yapım şirketi        :       Barakuda Film

Yönetmen     :       Barış Pirhasan

Türleri    :       Komedi, Polisiye.

 

Galip Derviş dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor.

Engin Günaydın -> Galip Derviş, Algı Eke -> Hülya Uçar, Ersin Korkut -> Komiser Ahmet, Orhan Güner -> Başkomiser İzzet, Deniz Türkali -> Pervin, Ege Gürel -> Yusuf, Levent Öktem -> Psikolog Dr. Fırat, Barış Başar -> Komiser Ali, İrem Şentürk -> Çaycı Neşe.

 

Galip Derviş dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

  Herkes Engin Günaydın’ı Burhan karakteri ile geri dönmesini beklerken o çok farklı bir karakter olan Galip Derviş ile dizi dünyasına geri dönüyor.

 

Galip Derviş Kanal D’nin yeni dizisi ve Amerika’da 8 sezon yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Monk dizisinin Türk versiyonu.

 

Engin Günaydın dizide eşini kaybettikten sonra bir şok yaşayan ve temizlik başta olmak üzere bir çok takıntısı olan eski bir komiser. Onu farklı yapan kişilik bozukluğu ve takıntılarından daha çok mükemmel zekası ve olayları çözüm şekli.

 

Engin Günaydın’a dizide Çok Güzel Hareketler Bunlar ile herkesin sevgisini kazanan Ersin Korkut ve sempatik kişiliği ile dikkat çeken Algı Eke eşlik ediyor.

 

Galip Derviş dizisinde bir taraftan cinayetleri çözerken diğer taraftan kahramanımız farklı karakteri nedeni ile eğlenceli zaman geçiriyorsunuz.

 

Galip Derviş dizisi izleyici  Yorumları.

dizinin ilk bölümü olmukça güzeldi fakat engin günaydıyı hala burhan rolünden çıkartmak zor geliyor bu dedektif karakteri de ona uymuş gibi

 

normal diziye göre kısa bir dizi galip derviş burhana göre çok sönük kalıyor olaylar ise çok basit şaşırtan heyecanlandıran kafa yormamıza neden olan hiçbirşey yok

 

çok ucuz hikayeleri var belliki başkomseri yeteneksiz göstermek tepki toplamış 4. bölümde adam işten anlıyor gibi göstermek için sahne eklemişler cinayetler ise tam komedi fazla uzun sürmez bu dizi

 

galip derviş, dizisi de gitmez

 

belki sakar bir polis olsaydı daha çok komedi bir dizi olabilirdi

 

Mevcut dizilerle karşılaştırıldıgında açık ara önde oldugunu düşünüyorum ayrıca engin günaydın bu rol için biçilmiş kaftan…

 

engin günaydı karaktere yakışmış fakat cinayetler biraz daha gizemli olsa daha iyi olacak

bazen en başında katili gösteriyorlar tadı kalmıyor

 

 

Galip Derviş dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum

Yorumunuz için teşekkürler