Shadow

Farklı desenler feride dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet

 

Farklı desenler feride  ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Farklı desenler feride  hakkında bilgi.

Yapım yılı      :       2010

Yapım şirketi        :       STV

Yönetmen     :       Hasan Kıraç

Yapımcı  :       Melih Sezgin

Türleri    :       Dram, Aile.

 

Farklı desenler feride  dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor.

Asuman Çakır  Betül Koçlu  (Ece)  Bahar Özyörük  (Pınar)

Selen Domaç  (Cennet)   Sezai Yeşilyurt  (Berber Ali).

Sedat Bilenler  Barış Üstün  (Selim)

Gözde Başaran  (Feride)  Eren Özyalçın

Şahika Koldemir  Fatih Dönmez  Hakan Güner 

İskender Altın Burak Demir  (Şeref)

Gökben Derviş  (Melek)

 

 

Farklı desenler feride  dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

  Hayrettin Bey bir polis memuru iken atılan iftiradan dolayı hapishaneye düşer. Senelerce ona bu iftirayı atanın kim olduğunu bilmeden suçsuz yere ceza evinde kalır. Özgürlüğüne kavuştuğundaysa hiç hoş olmayan bir ortam onu beklemektedir. Hayrettin, Nebahat Hanım’la evlidir. Üç oğulları vardır. Emir babası gibi polis olmuş, Şeref evlenmiş çoluk çocuğa karışmış ama bir baltaya sap olamamış bir tiptir. Eşi Feride ve Emine, Yasin adında iki çocuğu vardır. Yaşar’sa ailesinin istemediği bir evlilik yapmış ve senelerce ailesi ile görüşmemiştir. Ne zaman ki eşi Yaşar’ı terk eder, ailesiyle barışmaya gelir.

 

 

Farklı desenler feride  dizisi izleyici  Yorumları.

Ben bu diziye hayran kaldım ya. Gözde Başaran’ı cok seviyorum, ben hayatımı veririm onun için.

 

Dizinin konusu, gidişatı ve Feride çok yavaş, her hafta aynı şey yani izleyicileri saf yerine mi koyuyorlar anlamadım ki iki hafta önce bindiği arabanın bagajının kapağını bir türlü açıp çıkamayan Emine dünkü bölümde nasılda çıkıp hastaneye gidebildi ya da bütün bunlar olurken, bütün bu konuşmalar olurken bu polisler ayakta mı uyuyor yani o kadar konusmalar geçiyor, Pınar ile Feride arasında Şeref arasında telefonları neden dinlenmiyor, herkes safı oynuyor bu dizide.

Gerçekten kanser edici bir dizi. Feride’yi bu kadar da vasıfsız göstermemeliler bence, insan izlerken verem oluyor canım, ayrıca çok ağır gidiyor bence insanları sıkmamak adına dizinin gidişatını değiştirmeliler yoksa izleyici kaybedecekler bu gidişle.

yaa lütfen yeni oyuncuların isimlerini yazın videolarını yükleyin eskilerden ne anlıyosunuz herşey değişti.sizde bu sayfayı değiştirin

 

Farklı desenler feride  dizisi dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum

 

Yorumunuz için teşekkürler