Shadow

Evlilik yıldönümünde erkeğe yapılacak sürprizler

Evlilik yıldönümünde erkeğe yapılacak sürprizlerden bazıları

 Evlilik yıldönümünde bir erkeğe ne gibi süprizler yapılabilir.Genelde bu gibi özel günlerde süprizlerin biz bayanlara yapılmasına alışkın olduğumuz için konumuz size biraz farklı gelebilir.Ama hiç düşündünüzmü eşinize yapacağınız farklı bir süprizin ne kadar hoşuna gideceğini.

Öyleyse aşağıdaki önerileri dikkate alarak sizde eşinize güzel bir evlilik süprizi yapabilirsiniz.

Evlilik yıldönümünüzü evde kutlayacaksanız eşinize güzel bir akşam yemeği hazırlayabilirsiniz.Bu arada kendinizde çok şık olmalısınız güzel bir elbise giyerek saçlarınızı ve makyajınızı geceey uygun yapmalısınız eşiniz böyle bir süprizden çok hoşlanacaktır.

Eşiniz için İyi seçilmiş bir hediye tıpkı güzel yazılmış bir şiir gibidir, ya da iyi bestelenmiş bir şarkı gibi. Hediyelerin de bir lisanı vardır, hediye karşısındakine bir şeyler söyler, bir şeyler anlatır.

Hediye, bir ruhun vücut bulmuş halidir, süpriz de özür diler, affedilmeyi bekler, sevilmeyi ve ilgi duymayı bekler, özlenmek ister. Evlilik yıl dönümünüz, sizin için ne ifade ediyor bilmiyorum ama, evlilik yıl dönümünüz geldiğinde siz susacaksınız ve sizin yerinize yaptığınız süpriz konuşacak.

Evlilik yıl dönümünüzde duygularınızı ve sevginizi, sizin yerinize hediyeler anlatacak, hem de, seçeceğiniz hediyeye göre, bir gün değil belkide bir ömür boyu. Hediye bir objeden veya nesneden ötesidir. Hediye bir fotoğraf gibidir, her bakıldığında o günü hatırlatır.Eşiniz ile evlilik yıl dönümünüz yaklaşıyor. Evlilik yıl dönümü ile ilgili hediye fikirleri başlıklı yazımı okuyorsanız, bunun anlamı; henüz evlilik yıl dönümü ile ilgili bir hediye seçememişsiniz demektir.

Yorumunuz için teşekkürler