Shadow

Erkekler için evlilik yıldönümü hediyeleri

erkek için evlilik yıldönümü hediyesi, erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi, erkeklere evlilik yıldönümü hediyesi

 

Deri Kılıflı Gümüş Figürlü Kalem Seti 
Bu özel deri kılıf ve içindeki kalemlerle logonuzu gümüş figürler halinde sete işleyebiliriz.

İstanbul Temalı Gümüş Zarf Açacağı 
İstanbul temalı zarf açacağı hem şık hem de kullanışlı bir hediye. Üzerine yapılacak isim , isim soyad gibi kişiselleştirme ile yıllarda ofiste, çalışma masalarında sizi hatırlatacak bir anı olarak kalacaktır.

Foto Kolaj Duvar Saati 
Fotoğraflarınızdan duvar saati istediğiniz gibi bir kolajı duvar saati hediyesi olarak tüm sevdiklerinize verebilirsiniz. İsterseniz bebeğinizin odasına asın, isterseniz düğün fotoğraflarınızdan bir kolaj yaptırın eşinize yıldönümü hediyesi verin. Anılarınızı bu tarz bir hediye ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Sizin için değerli kişilere güzel bir hediye olacak. Her anınızda aklınızda olan sevdikleriniz şimdi de duvarlarınızı süsleyebilir. Kaliteli baskısı ile bu hediye hem özel hem de kullanışlı olacaktır.

Kalem Seti – İstanbul Temalı Gümüş Figürlü 
Gümüş hediyeler hem şıklığı ile hem de özenle işlenmesinden ayrıcalıklı hediyelerdir. Bu kalem seti tasarımı sıradan hediyelerin aksine can alıcı özelliği ile vuruşunu yapıyor. Kurşun kalemin sadeliğini gümüş motifle zenginleştirip sıra dışı bir kalem seti haline getiriyor. Ahşap stand üzerinde siyah renkten çok şık bir hediye.

Gümüş Harfli Deri Defter Kılıfı 
Kurumsal hediye amaçlı, üst düzey yöneticilere, özel müşterilere hediye olarak çok şık bir alternatif. Dilerseniz özel günlerde, sevgililer günü, yılbaşı gibi eşinize, erkek arkadaşınıza yeni işe başlayan kız arkadaşınıza hediye edebilir, işlerini bu şık kılıf ile yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Özel Masa Takvimi 
Masa üstü takviminin her ayı bir sayfadadır. Özellikle yeni yıl hediyesi olarak hem kullanışlı hem de anlamlı bir hediye.

Oscar Başarı Ödülü Heykeli 
Kişiye özel farklı hediye arayanlar için Oscar başarı ödül heykelini tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Araba 
Her çocuk oyuncak araba sever, ama bu uzaktan kumandalı oyuncak arabanın eşi benzeri yok. Özellikle yarış tutkunlarının unutamayacağı çok özel hediyedir.

Kumandalı araba çocuklara ve yetişkinlere verilebilecek en güzel hediyedir. Özellikle yarış meraklısı, araba sevenlerin alınca çok beğeneceği hediye çeşitlerindendir.

Dünyanın En İyi Sevgilisi Madalyası 
Karınıza, kocanıza ya da sevgiliye özel madalya hediyesi vermeye ne dersiniz? Onu bu özel madalya ile ödüllendirin. Dünyanın en iyi sevgilisi madalyasına layık görün onu…

Bildiğiniz, boyundan asmalı, uzun kalın ipten kordonu olan, sarı metal’e ingilizce “Dünyanın En İyi Sevgilisi” yazılı en özel hediye…

Yıldönümünüzde, doğum günü kutlamalarında, özel sürprizlerde en özel ve sürpriz hediye…

Calvin Klein – Euphoria Intense – Erkek Parfümü
Calvin Klein Euphoria Intense Homme EDT erkek parfüm sevgilisine, babasına, kardeşine hediye arayanlar için bir güzel bir hediye seçeneğidir.

Oryantel amber kokusuyla daha seksi ve egzotik olan bu parfüm bir yıldönümü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da babalar günü hediyesi olarak verilebilir. Özel silindir kutumuz ile hediye paketi olacağından hediye sunumu da farklı olacaktır.

Yorumunuz için teşekkürler