Engin Altan DÜZYATAN kimdir hayatı hakkında eserleri biyografisi resimleri

Engin Altan DÜZYATAN  kimdir hayatı hakkında eserleri biyografisi resimleri

kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, başarıları

 

 

 

                Yıllardır ekranlarımızda gördüğümüz Engin Altan DÜZYATAN, 26 Temmuz 1979’da İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bugüne kadar tiyatro, sinema, dizi oyunculuğu ve sunuculuk işlerinde yer almıştır.

Engin Altan, tiyatroya lise yıllarında aktivitelere katılarak başlamıştır. Bunun devamında Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne girdi. Eğitimini tamamladıktan sonra mesleğini icraat etmek için İstanbul’a gelen Engin Altan, ilk önce fotomodellik ile işine başlamıştır.

Sonrasında ise profesyonel oyunculuk hayatına Koçum Benim dizisi ve En Son Babalar Duyar dizisi ile başlamıştır. Engin Altan, 2012 itibariyle Bu Son Olsun filminde ve Son dizisinde rol almaktadır. Bunlarla birlikte Dört Duvar Saraybosna (Kurmaca Kısa Film)’de  yapımcı olarak görev almıştır.

 

Etiketler : Engin Altan DÜZYATAN BiyografiEngin Altan DÜZYATAN BoyuEngin Altan DÜZYATAN FacebookEngin Altan DÜZYATAN Kaç YaşındaEngin Altan DÜZYATAN KimdirEngin Altan DÜZYATAN NereliEngin Altan DÜZYATAN SevgilisiEngin Altan DÜZYATAN TwitterEngin Altan DÜZYATAN Yaşı

Yorumunuz için teşekkürler