Shadow

En Etkileyici Aşk Yazıları

Etkileyici Aşk Yazıları
En Güzel Aşk Yazıları
Aşk Yazıları
Aşk Üzerine Yazılar

 

Birine sevginizin tumunu sunmak, Asla sizi de ayni sekilde seveceginin garantisi degildir. 

Sevgiye karsilik beklemeyin; Sadece sevginin karsidakinin kalbinde buyumesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde buyudugune emin olun. 

Birine carpilmak icin bir an yeterlidir, birinden hoslanmak bir saat, ve birini sevmek icinde bir gun yeterlidir, ama birini unutmak ise bir omur surer. 

Gorunuse aldanmayin; kandirici olabilir. Zenginlige aldanmayin; yok olur gidebilir. Sizi gulduren birini secin cunku karanlik bir gunu aydinlatan sey bir gulumsemedir.Kalbinizi gulumsetebilen birini bulun. 

Oyle zamanlar vardir ki, bazen birini oylesine cok ozlersiniz ki, onu hayallerinizden cikarip, gercek hayatta kucaklamak istersiniz. Hayal etmek istediginiz seyi hayal edin, gitmek istediginiz yere gidin, olmak istediginiz kisi olun, cunku yasayabileceginiz tek bir hayatiniz var ve tum bunlari yapabilmek icin tek bir sansiniz. 

Sizi tatli kilacak kadar yeterli mutlulugunuz olsun, guclu kilacak kadar aci deneyiminiz, insan kilacak kadar uzuntunuz, ve sizi mutlu kilmaya yetecek kadar umudunuz olsun. Daima kendinizi baskalarinin ayakkabilarina koyun.Eger ayaklariniz aciyorsa, o kisininkiler de aciyordur. 

En mutlu kisiler, herseyin en iyisine sahip olanlar degildir, onlar karsilarina cikan herseyin degerini en iyi bilenlerdir. 

Mutluluk, aglayanlar, incinenler, arastirma yapanlar, ve cabalayanlar icin vardir, cunku boyle insanlar hayatlarina giren her insanin onemini takdir edenlerdir. 

Ask bir gulucuk ile baslar, bir opucuk ile gelisir, ve bir gozyasi ile son bulur. En parlak gelecek, unutulmus bir gecmisin ustunde yukselir, gecmisinizdeki kalp kirikliklarini ve hatalari silmezseniz hayatin icinde ilerleme sansiniz olmaz. 

SEVIN.. SEVIN.. SEVIN.. HICBIRSEYI VE HICKIMSEYI DUSUNMEDEN SEVIN.. SEVGINIZI, SEVDIGINIZI ELDE ETMEK ICIN HER YOLU DENEYIN. 

BIRGUN HERSEY COK GEC OLABILIR. UNUTMAYIN!

 

 

 

Bir genç kiz delikanliya sorar: “Benden hoslaniyor musun?”
Çocuk hayir diye cevap verir.

Kiz sorar: “Beni sevimli buluyor musun?”
Çocuk hayir diye cevap verir.

Kiz sorar: “Kalbinde yerim var mi?”
Çocuk hayir diye cevap verir.

Kiz sorar: “Peki gidersem benim için aglar misin?”
Çocuk hayir diye cevap verir.

Kiz üzgün gitmek üzere arkasini döner.Çocuk onu kollarina, alir ve:

Ben senden hoslanmiorum, seni seviyorum……
Seni sevimli degil bas döndürücü buluyorum…
Kalbimde sana yer yok, benim kalbim sensin ……
Ve senin arkandan aglamam, senin için ölürüm!!!
 der.

 

Ey SEVGiLi;
Kelimelerin iktidarını seven benliğim,satırlara senin aşkını sığdıramıyor.Kendi aşiyanıma çekildim ; hep seni yaşıyor ve seni yazıyorum sevgili.Süfli arzuları red eden yüreğim,sadece sende temaşa zevkini tatmak istiyor.Ruhumun kendi halveti içerisindeki en leziz anları bunlar.Seninle yaşıyorum günleri sensiz.
Ey Sevgili,en güzel şiirleri bazen hicranım söyler.Bu yüzdendir böyle mütecessiz oluşum,bu sebeptendir melale olan aşinalığım…ve aşka aşık oluşum.Serde yazmak olmasa nasıl anlatılır sevdalar.Derman arardım kendime,derdim bana derman imiş demiş ,bir bilge.Bende senin sevdanda buldum dermanı ey sevgili.Fani olan duygularımın sende ebedileşmesini istiyorum.
Seni seviyorum.

 

 

 

 

 

en güzel anlamlı duygusal etkili faydalı, dini ,hakkında ile ilgili konulu konusunda alakalı, hikaye öykü hikayesi, hikayeleri yazı kompozisyon

Yorumunuz için teşekkürler