Emirhan Özhan kimdir yaşı boyu nereli kazancı Biyografisi

Emirhan Özhan nerelidir boyu kaç kilosu ne kadar doğum tarihi ne, nerede ünlü oldu nerelidir kimdir hangi dinden kaç para kazanıyor, ülkesi nerelidir yaşı boyu sevgilisi sevgilisi kaç doğumludur şuan kaç yaşında nerde doğmuş nereli biyografisi yaşamı hayatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. yeni bilgler geldikçe biyografi güncellenecektir. İyi okumalar…

 Emirhan Özhan son yıllarda özellikle Youtube video kanalında yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken isimdir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında dünyaya gelen Emirhan Özhan, uzun süredir sosyal medya üzerinden içerikler üretmektedir. Radyo Televizyon Bölümü üzerine eğitim hayatını tamamlamış, bölümle alakalı bir iş yaptığını dile getirmiştir. Müzik dinlemek, futbol oynamak, film izlemek ve gezmekten büyük keyif almaktadır.

Youtube kariyerine şans eseri başladığını belirten Özhan, arkadaşı ile tamamen eğlence amaçlı deneme videosu çekmiş, kısa süre içinde de Youtube dünyasına giriş yapmıştır.

The Post kanalı ile yaptığı sosyal deneyler, yaptığı birbirinden ilginç şakalar ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Özellikle insanları bilinçlendirmek ve son dönemlerde sosyal sorumluluk anlamında başarılı videoları ile gönülleri fethetmiştir. Amacının empati kurma yeteneğini geliştirmek ve şakaları ile insanları mutlu etmek olduğunu dile getirmiştir. En son iyilik akımı projesi kapsamında öğrencilere MacBook hediye etti. Simit, çiçek, yara bandı, şemsiye vb. seyyar satıcıların sattıkları tüm ürünleri satın aldı. İş adamı İbrahim Yılmaz ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin bakkal borçlarını, kiralarını vb. ödedi. İbrahim Yılmaz İyilik Akımı Derneği Kurucu Başkanı ve Armed Holding Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Günümüzde artık neredeyse tamamen tanınan bir sima olmuş olsa da, insanların kendisini tamamen tanıyana kadar şaka ve deney yapmaya devam edeceğini aktarmıştır. Zaman zaman yaptığı şakaların yayınlanması noktasında izin alamadığı durumlarda olmuştur.

Emirhan Özhan sosyal medya;

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 137bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,02 Mn civarında. Şu ana kadar sosyal medyada (Facebook, İnstagram, Twitter ve Forum siteleri) dahil yaklaşık 2 Milyar izlenme sayısını aşmıştır. Ülkemizin önde gelen Ulusal ve Yerel tüm kanallarında ürettiği içerikler ‘Prime Time’ da yayınlanmıştır.

Başarılı ismin maalesef doğum yeri, boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Gerçek Adı
Emirhan Özhan
Doğum Tarihi
01.01.1995 (25 yaşında)
Burç
Terazi
Eğitim
Lisans
Medeni Hali
Bekar
Meslek
Youtuber

Yorumunuz için teşekkürler