Dixie D’Amelio kimdir yaşı boyu nereli kazancı Biyografisi

Dixie DAmelio nerelidir boyu kaç kilosu ne kadar doğum tarihi ne, nerede ünlü oldu nerelidir kimdir hangi dinden kaç para kazanıyor, ülkesi nerelidir yaşı boyu sevgilisi sevgilisi kaç doğumludur şuan kaç yaşında nerde doğmuş nereli biyografisi yaşamı hayatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. yeni bilgler geldikçe biyografi güncellenecektir. İyi okumalar…

Dixie D’Amelio sosyal medya dünyasının en ünlü isimleri arasında yer almaktadır. Kız kardeşi ile birlikte ciddi bir takipçi sayısına sahip olan ünlü isim aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Ağustos ayında Amerika’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.68 cm, kilosu 55, burcu ise aslan’dır. Norwalk Lisesi’nden mezun olmuştur. Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı ünlü dansçı, fenomen Charli D’Amelio Dixie’nin kız kardeşidir.

Günümüzde yaşantısını Los Angeles’ta sürdüren D’Amelio TikTok yıldızı olarak tanınmaktadır. İlk zamanlar özellikle tiktok hesabında dudak senkronizasyonu ve dans videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yüklediği videolar kısa süre için binlerce kez beğeni almış, şimdiler de ise milyonlara hitap etmektedir.

Dixie D’Amelio sosyal medya hesapları;

Kız kardeşler arasında sosyal medya da inanılmaz bir rekabet vardır. Günümüz itibariyle Dixie’nin resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 11,2milyon, Charli’nin ise 19,9milyon civarındadır. Tiktok hesabında ki sayı ise 25.7M.. Tiktok hesabında ki videoların beğeni sayısı ise günümüz itibariyle 650 Milyon civarına ulaşmış durumda.

TikTok’un yanı sıra, kendi ismi ile kullandığı İnstagram hesabında büyük bir popülerlik kazanmış, hesabında moda çekimleri, tatil, eğlence, yaşam tarzı ve yol tutkusu üzerine bir çok resim paylaşmakta. İnstagram yıldızı, sosyal medya fenomeni ve model olarak kariyer çalışmalarını sürdürmektedir.

Sevgilisi kim;

2018 yılından bu yana Matt Garavel ile sevgili olarak birlikteliği sürmektedir. Üniversite eğitimini sürdüren Garavel ayrıca Amerikan futbolcusu olarak tanınmaktadır.

Gerçek Adı
Dixie D’Amelio
Doğum Tarihi
12.08.2001 (19 yaşında)
Burç
Aslan
Boy
1.68
Kilo
55
Medeni Hali
Bekar
Meslek
Dansçı
Fenomen
Tiktoker
Doğum Yeri
Amerika

Yorumunuz için teşekkürler