Dila Kent kimdir yaşı boyu nereli kazancı Biyografisi

Dila Kent nerelidir boyu kaç kilosu ne kadar doğum tarihi ne, nerede ünlü oldu nerelidir kimdir hangi dinden kaç para kazanıyor, ülkesi nerelidir yaşı boyu sevgilisi sevgilisi kaç doğumludur şuan kaç yaşında nerde doğmuş nereli biyografisi yaşamı hayatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. yeni bilgler geldikçe biyografi güncellenecektir. İyi okumalar…

Dila Kent sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında ise genellikle hayranları kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelen Dila Kent terazi burcudur. Boyu 1.60 cm, kilosu ise 46’dır. İstanbul’da doğmuş büyümüştür ancak günümüz itibariyle yaşantısını ailesi ile birlikte İzmir’de sürdürmektedir. Ailenin tek çocuğudur. 9 Eylül Üniversitesi Film Tasarım ve Yönetmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

Uğurlu sayısı 4 olan başarılı ismin en sevdiği barbie bebeği, ailesinin kendisine ilk aldıkları bir Barbie bebektir. Ever After High ve Monster High bebekleri de çok sevmektedir. Barbie bebekler dışında pek fazla sevdiği ve ilgilendiği oyuncaklar olmadığını dile getirmiştir.

İngilizce bilen Dila, İngilizce hazırlık okumuş, eğitiminin belli bir döneminde de eğitimlerini İngilizce olarak almıştır. En fazla gidip görmek istediği ülkelerin başında İspanya yer almaktadır.

Dila Kent sosyal medya ve youtube kariyeri;

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Youtube kanalını açmaya karar vermiş, özellikle hem okuduğu bölüm, hem de barbie bebeklere olan düşkünlüğü sebebi ile böyle bir karar vermiştir. Kanalında Challenge, eğlence, oyun, slime ve slime challenge gibi bir sürü eğlenceli ve komik videoları takipçileri ile paylaşmaya devam etmektedir.

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 134bin civarındadır. Youtube video kanalında ise 2,12 Mn civarında abonesi bulunmaktadır. Video montajları için kullandığın program nedir? sorusuna ise Adobe Premiere cevabını vermiştir.

Gerçek Adı
Dila Kent
Doğum Tarihi
06.10.1994 (26 yaşında)
Burç
Terazi
Boy
1.60
Kilo
46
Eğitim
Lisans
Medeni Hali
Bekar
Mezun
9 Eylül Üniversitesi
Meslek
Fenomen
Youtuber
Doğum Yeri
İstanbul

Yorumunuz için teşekkürler