Shadow

Casper Via V8 ne kadar? Teknik özellikleri neler?

Casper Via V8 ne kadar? Teknik özellikleri neler?

Casper Via V8’in üstün özellikleri ve akıllı telefon teknolojisine getirdiği yenilikler oldukça başarılı.Casper’ın yeni akıllı telefonu Casper Via V8 teknoloji tutkunlarını büyüleyecek. Casper Via V8 teknik özellikleri ve yenilikleri

8 ÇEKİRDEK GÜCÜYLE SANİYELERLE YARIŞIN

 

MTK6592T işlemcisiyle, görevleri bağımsız 8 çekirdeğe bölüştürerek performansta süreklilik sağlayan Casper VIA V8, 2,0 GHz hızı, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi ile buluşturuyor. Sosyal ağlarda saniyelik paylaşımlar, günlük ve iş hayatı için ideal kullanım sunan VIA V8, kutusundan çıktığı andan itibaren kullanıcılarına çok farklı bir deneyim yaşatıyor. Casper VIA V8, 32GB dahili hafızasıyla, kullanıcılara geniş depolama imkanı sunuyor. 2GB bellek VIA V8’in dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri. GPS, WIFI, ışık, hareket algılama, proximity ve Gyro sensörler de VIA V8’in becerisini katlıyor.

 

 

TASARIM HARİKASI

 

Titiz bir çalışmayla hazırlanan Casper VIA V8 modelinin tasarımında kullanım kolaylığı, sağlamlık ve lüks detaylar, mükemmel dengeyle birleştirildi. Beyazın çekiciliği ile yalın bir görünüm kazandırılan cam dizaynda, 5¨ geniş ekran, Gorilla Glass 2 ile, arka yüzeyse 0,02 mm çapında partiküllerle güçlendirildi, metal çerçeveyle de telefon maksimum dayanıklı hale getirildi. Dizayn 7,3 mm inceliğinde.

 

 

NET ÇEKİM, BÜYÜLEYİCİ GÖRÜNTÜ KALİTESİ

 

Görüntü kalitesi ile de iddialı olan VIA V8’in 16 MP kamerası, cep tipi fotoğraf makinası görevini de üstleniyor. 7,3 mm ince dizayna sığdırılan 6 adet lens sayesinde, ışığın sensörlere maksimum iletimi sağlanıyor. Optik güç 4160×3120 px çözünürlükle de birleşince, fotoğraf ve videolarınızda her nokta, neredeyse insan gözü kadar detaylı olarak ekrana yansıyor. 8 MP ön kamera da en net görüntülü konuşma ve selfie çekimi için ideal kaliteyi sunuyor.

 

 

ZENGİN DETAY, AKICI GRAFİK

 

Casper VIA V8’in 5 inç ekranı, 1920×1080 Full HD, inch başına 441 piksel çözünürlüğe sahip. İçindeki gerçek 8 çekirdek işlemciye entegre grafik modülü, özellikle 3D Oyunlardaki keskin detaylarda kendini gösteriyor. ClearMotion™ Akıllı Video İyileştirme Teknolojisi, saniyede 24-30 kare (fps) videoları otomatik olarak saniyede 60 kareye çevirerek, özellikle yarış oyunlarında, görüntüde bulanıklaşmanın önüne geçiyor.

 

 

*      Gerçek 8 çekirdek turbo işlemci

*       5” Full HD IPS Ekran

*       16 MP arka, 8 MP ön kamera

*       32 GB hafıza

*      Android 4.4.2 KitKat

 

Her şey hızlı başlayacak. Hızlı devam edecek.

 

*       Dünyanın ilk gerçek 8 çekirdek mobil işlemcisi; MTK6592T

*       2.0 GHz hız

*       2 GB Bellek

*       650MHz entegre grafik birimi

 

Göz Alıcı Grafik Oyun oynamayacak, oyunu yaşayacaksınız.

 

*       Gerçek 8 çekirdek işlemciye entegre 4 çekirdek grafik birimi

*       5” Full HD IPS Ekran

*       1080p Full HD – 1080×1920 px

*       441 ppi – Inch başına 441 px çözünürlük

*      YAMAHA ses güçlendirici

*      ClearMotion™ Akıllı Video iyileştirme teknolojisi

 

Mükemmel Denge

 

Kullanım kolaylığı, sağlamlık ve lüks detaylaruyum içinde

 

*      Cam dizayn

*       Metal çerçeve

*       Gorilla Glass 2 ekran

*      Mikro partiküllerle güçlendirilmiş arka cam yüzey

 

Akıllı KameraOptik gücün performansla işbirliği.

 

*       Detayları yakalamak için 6 adet kızılötesi lens

*       16 MP arka kamera – 4608×3456 px çözünürlük

*       Özçekimde kalite için 8 MP ön kamera

 

Etiketler: casper via v8, casper, casper via v8 özellikleri, Oyun,Casper,Android casper via v8, casper, casper via v8 özellikleri, Oyun,Casper,Android, hıZLI MI, KULLANIŞLI MI, TAVSİYE, gÜZEL Mİ,  NASIL ,nezaman, neden, niçin, kim, yrdımi nasıldır,fiyatı, İNCELEMESİ, ÖZELLİKLERİ, G

Yorumunuz için teşekkürler