Shadow

Can Ateş kimdir kısaca

Can Ateş kim, kızı ,can ateş ne iş yapar, sevgilileri

Can Ateş kimdir kısaca 

Meryem Uzerli ile adı aşk dedikodularına karışan Can Ateş, Ebru Akel’in eski aşkı olarak biliniyor. Hakkında çok fazla bilgiye ulaşamadığımız Can Ateşli ile Meryem Uzerli’nin birlikte oldukları Uzerli tarafından doğrulandı. 

Ünlü iş adamı borsacı Can Ateş daha önce, Ebru Akel, Selin Ortaçlı gibi isimlerle aşk yaşamıştı.

Can Ateş Kimdir? 

Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan, bugün ulusal ve uluslararası 2.500 müşteriye hizmet veren bir şirket olan Polo Sigorta’yı kurarak iş hayatına başlayan Can Ateş, 20 yılı aşkın süredir sigorta sektöründe yer almaktadır..

Halen, 2000 yılında kurulan Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olan Can Ateş, 1992 yılından beri Genç Yöneticiler ve İş Adamları Derneği (GYİAD) ile Türk Amerikan İş Adamları Derneği (TABA) ve EBA(European Business Association)Ukrayna Derneği üyesidir.

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Can Ateş, sigortacılık ve risk yönetimi konularında yurt dışında bir çok kurs ve seminere katıldı. Türkiye Sutopu Milli takımında da 125 kez A Milli olan Ateş, İngilizce bilmektedir.

Yorumunuz için teşekkürler