Çağdaş Kışlaoğlu Hakkında Bilgi

Çağdaş Kışlaoğlu Hakkında Bilgi 

 

Çağdaş Kışlaoğlu Biyografi

Çağdaş Kışlaoğlu Emel Acar İle En Baştan Programında diş uzmanıdır. Programda dişlerle ilgili  sorunları paylaşırken , kanla tedavilere ve dişlerin beyazlanması için yapılan tedavileri anlatacağız.

Diş Hekimi Dr. Çağdaş Kışlaoğlu Protez Uzmanı

Çağdaş Kışlaoğlu  eğitim hayatı hakkında sizle riçin bilgi topladık. İlk öğrenimini Londradaki Eastsheen Primary School’da başarılı olarak tamamladıktan sonra  lise hayatına 2 okulda devam etti. Bu okullar  Semiha Şakir Lisesinden ve  California Piedmont High School okulunda 2 diploma alarak mezun oldu. Lise hayatı bittikten sonra   Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmştır.

Buradna da  başarılı bir şekilde doktor olarak mezun olmuştur. Bitirdiği  Marmara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalında daha sonradan  görev almıştır.

Dernek olarak  American Academy of Esthetic Dentistry, European Academy of Esthetic Dentistry ve Türkiye Estetik Diş Hekimliği Akademisinde kaydı vardır. Diş konusunda ülkemizde en önemli kişiler arasıdna yer almaktadır.

Diş Ağrısı ve Tedavisi
Horlama
Beslenme ve Diş Sağlığı
Ağız Kokusu
Ağız ve Diş Bakımı
Diş Dolgusu
Diş Taşı (Tartar)

Diş Hassasiyeti

Diş Gıcırdatma

Diş Fırçalama

 

Çağdaş Kışlaoğlu  İletişim Bilgileri

 
ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ
AdresBilgileri
Bağdat Caddesi Celal Paşa Apartmanı No : 330 / 17 Erenköy İSTANBUL – TURKEY
Telefon Numarası
+ 90 216 302 80 80
Web Sitesi
E-Posta Adresi
 
 
Etiketler : Çağdaş Kışlaoğlu BiyografiÇağdaş Kışlaoğlu Diş DoktoruÇağdaş Kışlaoğlu Emel Acar İle En Baştan,Çağdaş Kışlaoğlu FiyatÇağdaş Kışlaoğlu İletişim BilgileriÇağdaş Kışlaoğlu KimdirÇağdaş Kışlaoğlu Muayenehane,Çağdaş Kışlaoğlu Randevu AlmaDoktor Çağdaş Kışlaoğlu

Yorumunuz için teşekkürler