Shadow

Çağatay ulusoy özel hayatı Hakkında

çağatay ulusoy un sevgilisi varmı,çağatay ulusoy un özel hayatı,çağatay ulusoy un sevgilisi kim,çağatay ulusoy un sevgilisi

 

Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte..

Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un, kendisinden 15 yaş büyük olan sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Sürpriz aşk magazin gündemine bomba gibi düştü. 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy’un, kendisinden tam 15 yaş büyük Selin Boronkay ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

BÜYÜK AŞK YAŞIYORLAR

İki yıldır Selin Boronkay’ın sahibi olduğu ‘S Management’ adlı ajansa bağlı olarak mankenlik yapan Çağatay Ulusoy ile Boronkay arasındaki iş ilişkisi kısa sürede aşka dönüştü. Sosyetenin tanınmış ailelerinden Boronkaylar’ın kızı olan Selin, daha önce kendisinden yaşça bir hayli küçük olan şarkıcı Onur ile de aşk yaşamıştı.

Ceyda Ateş, diziden ayrılıp ‘Evlerden Biri’ne geçti. Onu nasıl buldun?
Hande sert ve kötü kadın olduğu için ona “Senden masum kız olmaz” diyorduk. Ama çok güzel masum kız oldu. İnşallah daha iyi devam eder.

“Kimseye güvenmiyorum”

Oyunculuk adına kendini geliştirmek için ne yapıyorsun?
Üç hafta tatilim vardı ve sinema filmi çekmek istedim. Ancak vakit yoktu. Tatil yaptım. Kitaplar okuyorum, gerçek oyuncu olanlara karakter nasıl çıkar diye soruyorum. Birebir de eğitim alacağım. Eğitim şart.

Kararını verdin mi, hayatının sonuna kadar oyunculuk mu?
Kesinlikle. Ama oyun alanı dışında sorarsan özgür değiliz. Her yaptığımız takip ediliyor.

Şöhret olmak zor mu?
Başıma çok güzel şeyler geliyor. Aileler evlerine davet ediyor. Teyzeler, babanneler, genç kızlar seviyor. Aile içine girmek çok güzel. Bunlar mutlu ve motive ediyor.

Tacize uğruyor musun?
Çok başıma gelmedi. Ama telefon numaramı bulmuşlar. O nedenle sürekli numaramı değiştiriyorum.

Bu kadar görünür olmak nasıl?
Çok dikkatli olmak zorundasınız. Her attığınız adım takip ediliyor. Örnek olarak gösteriliyorsunuz. Ona layık olmak zorundasınız. Yaşamıyorsunuz. Yapmak istediğim çok şey var, hiçbirini yapamıyorum.

Ne yapamıyorsun?
Her ortamda rahat olmak, içimden geldiği gibi davranmak istiyorum. Ama bir yere oturduğunuzda insanlar dönüp ne yaptığınıza, kıyafetinize, nasıl yemek yediğinize bakıyor. Kendimi hiçbir yerde rahat hissetmiyorum ve geriliyorum. Girdiğiniz ortamda sizi takip eden kişiler olduğunu biliyorsunuz. Bir kulübe gidiyorum dans ederken yanımda bir kız da varsa hemen fotoğraf çekip sosyal medyaya koyuyorlar. Hiç tanımadığım kişiyle sevgili diye yazılıyorum. Artık dans etmeye gitmek istiyorum. Bu yaz hiçbir yere çıkamadım. Sadece 2-3 gece çıktım ondan sonra da her şeyden soğudum.

“Kızlardan açık teklif geliyor”

Bu psikolojiyle yaşamak zor…
Artık insanların ellerine bakıyorum fotoğrafımı çekiyor mu diye… Belki de bu hale zorla getirildim. İnsanlardan korkar oldum. Hiç kimseye güvenmiyorum. Hiç arkadaşım yok. 3-4 tane dostum diyebileceğim kişi var. Evime gelebilen kişiler. Güvenip kimseyi evime alamıyorum. Oysa yeni insanlarla tanışmak istiyorum ama güvenemiyorum. Çok kazık yedim.

Sen bir bara gittiğinde tüm kızlar sana mı asılıyor?
Şikayetçi değilim ama hayatım fotoğraf çektirerek geçiyor. Kimseye hayır diyemiyorum. O nedenle sürekli fotoğraf çektiriyorum. Ama alkollü ortamlara daha başında gidiyorum. Çünkü saat 02.00’den sonra insanların alkolden cesaret aldığı saatlerdir. Öyle açık tekliflerle geliyorlar ki, ben şaşkınlık içerisinde kalıyorum. Terslediğinde bağırmaya başlıyorlar. Öyle garip şeyler söylüyorlar ki, ben bunu röportajda söyleyemem.

Senin bu kadar hayran olduğun biri var mı?
Hiç olmadı. Bu erkekelerde pek yok. Genelde kızlarda oluyor. Beni 40 yaş üstü erkekler seviyor. Bir de anneler, teyzeler, nineler ve genç kızlar.

Bence sen ticarete de atılacaksın. Var mı böyle planın?
Düşünüyorum. Aslında şimdi yapacaktım ama daha ileriye attım. Sağlam bir sermaye yapmak lazım. Akarken doldurmak lazım. Gayrimenkul almak ve hizmet sektöründe yer almak istiyorum.

“İğne vurdurmadım spor yaptım”

Adonis kaslarını nasıl yaptın? Gerçekten iğnelerle mi oldu?
Herkes bilir, set aralarında hep çalıştım. Setle spor salonu arası iki dakikaydı. Yemek aralarında gidip spor yapıyordum. 2 ay yazdılar ama 6 ay spor ve diyet yaptım.

Nasıl bir programlama yaptın?
Ölçüm yaptırdım. Yağ ve kas oranımı çıkardık. Spor öncesi enerji olsun diye karbonhidrat aldım. Spor sonrası da kaslarım sıkılaşsın diye protein… Bunun yanında süreci kısaltmak için takviye ilaçlar var ama ben sadece hydroxicut kullandım. O da herkesin kullandığı ve hocaların tavsiye ettiği bir şey. Çok çalıştığımız için biraz da mecburdum. Asla iğne yaptırmadım. İğne zaten iç organları bitiren bir şey. Sabah enerji versin diye kahvaltıda müsli yiyorum, spordan sonra da bir kilo et yiyorum. Basket oynayarak ısınıyorum, cross yapıyorum, ip atlıyorum. Kardio yapıyorum. Metabolizma hızlanınca ağırlık yapıyorum. Ardından da sauna yapıyorum.

“Sevgilimi kıskanırım”

Oynamayı hedeflediğin rol?
Üniforma takıntım var. Pilotu oynamak çok keyifliydi. Denizciyi oynamak isterim.

Hangi takımlısın?
Galatasaray. Ama ilk 11’i say desen bilmem. Araba aldım ve denk geldi, plakası GS çıktı.

Ne takıntın var?
Saç takıntım var. Kendi saçıma takarım. Saatlerce uğraşırım. Şimdi kestirdik ve kendimi bir türlü beğenemiyorum.

Hangi parfümü kullanıyorsun?
Kışın Hermes, yazın Yves Saint Laurent.

Kıskanç mısın?
Kız arkadaşımı çok kıskanırım.

“Oyunculuk adına okuyorum”

Okur musun?
Kişisel gelişim kitaplarından nefret ederim. Stanislavski, Eric Morris okuyorum. İpek Bilgin’in çevirdiği kitapları okuyorum. Oyunculuk adına okuyorum ve egzersiz yapıyorum.

Gazete okur musun?
Çok okumuyorum. Açmak istemiyorum. İnternetten takip ediyorum.

Hayranların senin için ne ifade ediyor?
Beni gerçekten çok içten ve saf duygularla sevdiklerini biliyorum ve görüyorum. Yapmacık değiller. Onlara layık olmaya çalışacağım. Umarım sevgilerini zedelemem.

Yorumunuz için teşekkürler