Shadow

Burak Özçivit Kimdir Yaşı Boyu Kilosu nereli Hakkında Herşey

Ünlü oyunculardan Buarak Özcivit merak edilen soruların cevaplarını sizin için bir araya getirdik. Şimdi Burak Özçiviti tanıyalım biraz.

Yakışıklı ve yetenekli oyunucu Burak özçivit özel hayatı

Doğum Tarihi : 24 Aralık 1984

2017 Yılına Göre Yaşı : 33 Yaşında

Burak Özçivit Güneş Burcu Oğlak

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Son zamanlarda büyük bir hayran kitlesine ulaşan Burak Özçivit yine adından söz ettirmeyi başardı. Aşk Sana Benzer filminin yayına girmesinin ardından büyük ilgi gördü. Ünlü oyuncunun kariyeri kadar hayatı da merak konusu oldu. 2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmaşında büyük başarı yakaladı ve medya sektörüne de bu yarışmayla birlikte girmiş oldu. Ardından 2005 yılında bir kez daha katıldığı Best Model of Turkey yarışmaşında birinci olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Yakışıklılığı kadar sevecen ve samimi tavırlarıyla da herkesin taktirini kazanan Burak Özçivit gün geçtikçe önemli projelerde de yer almaya başladı. 900 binden fazla twitter takipçisi olan Burak Özçivit’in hayran kitlesi daha çok kadınlardan ve genç kızlardan oluşmaktadır. Hayranları tarafından büyük ilgiyle takip edilen oyuncu artık mankenlik yapmayacağını sadece dizi ve filmlerde yer alacağını açıklayarak yeni projelere açık olduğunu belirtti.

Desteklediği Futbol Takımı

Binlerce hayranının aklına takılan sorulardan biri olan Burak Özçivit hangi takımı tutuyor? Sorusu yanıt buldu. Ünlü oyuncu koyu Fenerbahçeli olduğunu açıkladı. Kimi takipçiler buna üzülürken büyük çoğunluğu ise olumlu yanıtlar verdi.

Mesleği : Oyuncu, Model

Doğum Yeri (Nereli) : İstanbul / Türkiye

Sevgilisi : Fahriye Evcen (2014- Günümüz)

Burak Özçivit ve Sevgilisi Fahriye Evcen

Doğal Saç Rengi : Siyah

Göz Rengi : Kahverengi

Boyu : 1.84 m yada 184 cm

Kilosu : 76 kg

 

Yorumunuz için teşekkürler