Shadow

Bonzai Nedir Bonzai Etkileri Nelerdir Nasıl İçilir

Yeni Bela Bonzai Nedir? Bonzai Etkileri Nelerdir? Nasıl İçilir?

 

Yeni Bela Bonzai Nedir? Bonzai Etkileri Nelerdir? Nasıl İçilir? Bonzai Zararları Yan Etkileri. Farklı kimyevi maddeler ile kolayca temin edilebilen ve gittikçe yaygınlaşan Bonzai Uyuşturucu madde, çerçilerden alınan bazı bitkiler ile tarım ilaçlarının karışımı ile yapılmakta dır. Uyuşturucu Madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin yapraklarına karıştırılarak elde edilmektedir.

 

Bonzai Zararları ve Etkileri (Bonzai Tehlikesi) 2014 Bonzai Yan Etkileri. Farklı kimyevi maddeler ile kolayca temin edilebilen ve gittikçe yaygınlaşan Bonzai Uyuşturucu madde, çerçilerden alınan bazı bitkiler ile tarım ilaçlarının karışımı ile yapılmakta dır. Uyuşturucu Madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin yapraklarına karıştırılarak elde edilmektedir. Bonzai zararları ve etkileri kalcı hasarlar bırakabilmekte beraber büyük ölçüde bağımlı hale gelmektedir.

 

Bonzai Sentetik Cannabinoid ismi altındaki birçok maddeden oluşmaktadır.  Tamamen kimyasal olan bu uyuşturucu madde bazı bitlkilerin yapraklarına karıştırılarak ortaya çıkmaktadır. İçildiği zaman insan üzerinde çok büyük bir etkisi olmaktadır.

 

Bonzai kullanan bir insanda oluşa bilecek zararlar aşağıda maddeler halinde sizler için sıraladık…

 

Bonzai Zararları;

1- Kan basıncıda hızlı artış ve nabız yükselmesi

2- Şiddetli ağız kuruluğu

3- Göz kızarıklığı

4- Halüsülasyon hayal görme

5- Açlık hissi

6- Ortam seçememe nerede olduğunu hatırlayamama

7- Geçici körlük

8- Geçici felç durumu

 

Yeni nesil çocukların kandırılarak farklı türde bu uyuşturucu maddelere alıştırılması günümüzde yaşanılan bir sorun olarak gözümüze çarpıyor. Ailelerin biliçlendirilip bu uyuşturucu madde tehlikesinden çocuklarımızı uyararak uzak tutalım…

 

 

Bonzai NedirBonzai Zararları bonzayi nedir zararları etkileri nasıl anlaşılır kullanan nasıl belli olur

Yorumunuz için teşekkürler