Shadow

Böyle bitmesin dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet

Böyle bitmesin  ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Böyle bitmesin  hakkında bilgi.

Yapım yılı      :       2012

Yapım şirketi        :       AT Yapım

Yönetmen     :       Emre Kabakuşak

Senaryo :       Necati Şahin

Yapımcı  :       Atalay Taşdiken.

 

Böyle bitmesin  dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

 Nazlı ve Yusuf’un düğün gecesinde yaşanan olay, keyifle döşedikleri ve mutlu mesut yaşamayı hayal ettikleri evlerinde, eşyalarının üstünü beyaz patiskalar ile örterek, alyanslarını parmaklarından çıkartmalarına sebep olmuştur. Ayrılıklarının etkisi, her ikisini de sarsmış, günlük yaşamlarını ve işlerini olumsuz yönde etkilemiştir. Aylar sonra gelen bir ihbar, Nazlı, Yusuf ve Komiser Nisa’yı, kadın sığınma evlerinden birisinde meydana gelen zorlu bir vakayı çözmek üzere, aynı yerde buluşturur. Soluk soluğa bir mücadele başlamıştır..

 

 Böyle bitmesin  dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor.

Nergis Öztürk -> Nisa, Cemal Toktaş -> Yusuf, Yeliz Kuvancı -> Nazlı, Tomris İncer -> Hümeyra, Kaan Çakır -> Latif, Adnan Biricik -> Cevdet, Ayşen İnci -> Meral, Pınar Göktaş -> Özlem, Biğkem Karavus -> Ayşe, Eray Berke Acar -> Arif, Doğa Karakaş -> Fatih.

 

Böyle bitmesin  dizisi izleyici  Yorumları.

bayılıyoruuumm.

 

bence çok hoş bir dizi

 

nisayı çok seviyorum

ço güzel bir dizi Yusuf ile nazlının evlenmelerine çok sevindim

 

YUSUF NISAYA BENCE YAKISIYOR.

BEN BOYLE BITMESIN DIZISINI COK SENIYORUM HATTA BEN YUSUFU NAZLIYA DIYIL NISAYA DAHA COK YAKISDIRIYORUM.NISA YUSUFUN KADERI ZATEN YANI ONCEKI GECE CIHANGIRDE YAKALANMALARINDAN DOLAYI DEMEK KI YUSUF NISAYI SEVIYOR.BUNU YAZAN;DAMLA KILINC.

 

BEN BOYLE BITMESIN DIZISINI COK SEVIYORUM AMA DIZIYI LANET HALINA GETIREN NISA KOMISERI HIC SEVMIYORUM HATTA ONDAN NEFRET EDIYORUM.BUNU YAZAN( YAGMUR ATES).

 

iygunler ben boyle bitmesin dizisini cok seviyorum dizinin bas rol oyunculari Cemal toktas ve Nergis ozturk cok guzeller demek istiyorum ki ben cemal Cemal toktas ve Nergis ozturku cok seviyor hatta ona asik bile gercekden cok seviyor hatta onu sikmek bile istiyor.Bunu yazan;(ARZU YILMAZ).

 

Böyle bitmesin  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum

Yorumunuz için teşekkürler