Barış Bra kimdir yaşı boyu nereli kazancı Biyografisi

Barış Bra nerelidir boyu kaç kilosu ne kadar doğum tarihi ne, nerede ünlü oldu nerelidir kimdir hangi dinden kaç para kazanıyor, ülkesi nerelidir yaşı boyu sevgilisi sevgilisi kaç doğumludur şuan kaç yaşında nerde doğmuş nereli biyografisi yaşamı hayatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. yeni bilgler geldikçe biyografi güncellenecektir. İyi okumalar…

Barış Bra son yıllarda oyun dünyasının en başarılı isimleri arasında yer alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise takipçileri genellikle kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılında Almanya’da dünyaya gelmiş, 6 yaşında iken okula başlamadan hemen önce ailesi ile birlikte Mersin’de Osmaniye Mahallesi’ne taşınmıştır. Bazı kaynaklarda belirtilen bilgilere göre boyu 1.73 cm’dir. Kilo durumu ise sık sık değişkenlik gösterdiği için belirtilmeyen Bra’nun burcu da yengeç’tir. Kesin olmamakla birlikte aslen Mersin’li olduğu düşünülmektedir.

Atatürk İlköğretim Okulu ardından Mersin Lisesi ve %50 burs ile Kıbrıs’ta bir özel Üniversite’de Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir çok defa işini sevmeyen bir mimar olduğunu dile getiren Bra ayrıca yine her fırsatta egoist olduğunu da söylemiştir. Hatta instagram hesabında da Son Egoist yazmaktadır.

Barış Bra youtube kariyeri;

17 Mart 2016 tarihinde youtube kanalını açan Bra, çok kısa bir süre içinde büyük bir başarıya ulaşmıştır. Günümüz itibariyle youtube kanalında ki abone sayısı 1,82 Mn civarındadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 333bin civarında.

YouTube video kanalında genellikle Clash Of Clans, PUBG, Brawly Stars ve Clash Royale dahi bir çok oyunu başarı ile oynamış ve yayın açmıştır.

Özellikle aboneleri tarafından eğlenceli, oyun tarzını çok hareketli, hiç sıkmadan sürdürdüğü için de sürekliliğini ve başarısını devam ettirmektedir. Hatta bir çok takipçisi oyunu oynamaktan ziyade Bra’yı izlemekten büyük keyif aldıklarını dile getirmektedirler.

Hangi takımlı;

Kendisine bir çok hangi takımı tuttuğu sorulmaktadır. Bu sorunun cevabı Fenerbahçe’dir, ama fanatiklik derecesinde değildir. Genellikle süper ligdeki karşılaşmaları değil de, Avrupa maçlarını ve şampiyonlar ligi ve öncesi maçlarını izlemekten daha fazla keyif almaktadır.

Sevgilisi’nin ismi ise Habibe’dir. Sevgilisi ile sosyal medya üzerinden tanışmıştır.

Gerçek Adı
Barış Bra
Doğum Tarihi
01.01.1993 (27 yaşında)
Burç
Terazi
Boy
1.73
Eğitim
Lisans
Medeni Hali
Bekar
Meslek
Mimar
Streamer
Youtuber
Doğum Yeri
Almanya

Yorumunuz için teşekkürler