Shadow

Aşkın bedeli dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet

Aşkın bedeli  dizisi ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Aşkın bedeli  hakkında bilgi.

Yapım: Düş Gezginleri Film – Nilgün Sağyaşar

Yönetmen: Canan Evcimen – Atilla Cengiz

Senaryo: Ali Alpgezmen – Aysun Erdoğan – Murat Can Türe

Kanal . Star tv.

Aşkın bedeli  dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor

Deniz Bolışık, Ali Mert Yavuzcan, Zeynep Aydemir, Yeşim Alıç, Göktuğ, Alpaşar, Kevork Türker, Zafer Demircan, Fahri Öztezcan.

 

Aşkın bedeli  dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

 

 Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır.  Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.

Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir.

 

Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef’i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir. Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir?…. Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır. Acaba bu fırtınadan sağ çıkmaya sadece aşk yetebilir mi?

 

Aşkın bedeli  dizisi izleyici  Yorumları.

 

 

Aşkın bedeli  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum star tv dizi kanal yayın düş gezginleri nilgün sağyaşar hikaye oyuncu yeni dizi aşkın bedeli yönetmen senarist zeynep aydemir deniz bolışık canan evcimen atilla cengiz murat can türe aşkın bedeli dizisi star tv star tv aşkın bedeli

 

Yorumunuz için teşekkürler