Shadow

AÖF çıkmış sorular AÖF final soruları cevapları 2017

Açıköğretim fakültesi çıkmış soruları ve cevaplarını sistemde yayınlamaya başladı. Sınava giren öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan biri olan sınav soruları ve cevaplarını nerden bulabileceklerini sizin için araştırdık. İşte Cevabı

AÖF Anadolu Üniversitesi 2016-2017 yılı Açıköğretim Programları Güz Dönemi final sınavlarına giren yaklaşık 1,5 milyon öğrenci ter döktü. AÖF sınavında bugün öğrenciler girdikleri sınavın ardından soruları yorumlamaya başladılar. Peki AÖF final sınavında ilk dikkat çeken ve öğrencilerin zorlandığı sorular hangileri oldu? İşte AÖF sınav sorularında öne çıkan mesajlar

AÖF çıkmış sorulara ve cevaplarına nasıl ulaşılacağı binlerce açıköğretim fakültesi öğrencisi tarafından merak konusu oldu. AÖF final sınavı soruları ve cevapları Twitter’da tartışma konusu oldu. Öğrencilerin bir kısmı sınavı kolay bulurken bir kısmı da zor olduğunu söyledi. AÖF çıkmış soruları ve cevaplarını e-kampüs sistemine giriş yaparak görebilirsiniz. 2017 AÖF final soruları ve cevaplarına da yayımlanır yayımlanmaz bu sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. AÖF yeni ders sistemine göre; 1. dönemde alınan ancak kalınan bir ders gelecek sene 1. dönem içerisinde, 2. dönemde alınan ancak kalınan ders yine gelecek yıl 2. dönem içerisinde alınabilecektir.

AÖF ÇIKMIŞ SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF ÇIKMIŞ SORULARA NASIL ULAŞILIR?

AÖF çıkmış sorulara ve cevaplarına nasıl ulaşılacağı binlerce açıköğretim fakültesi öğrencisi tarafından merak konusu oldu. AÖF final sınavları için artık çok az bir zaman kala binlerce öğrenci, sınavlara hazırlık yapmakla uğraşıyor. Sınavlara hazırlık aşamalarını sürdüren öğrenciler, kendilerini daha iyi hazırlamak için AÖF çıkmış sorular ve cevaplarından yararlanmak istiyorlar. Açıköğretim Fakültesi sınavları için hazırlıklarını sürdüren öğrenciler, final sınavına girecek olmanın da etkisiyle AÖF geçme notunun nasıl hesaplandığını merak ediyor. Peki, AÖF çıkmış sorulara ve cevaplarına nasıl ulaşılır? AÖF geçme notu nasıl hesaplanır?

AÖF çıkmış soruları ve cevaplarını e-kampüs sistemine giriş yaparak görebilirsiniz. 2017 AÖF final soruları ve cevaplarına da yayımlanır yayımlanmaz bu sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

AÖF ÇIKMIŞ SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumunuz için teşekkürler