Anna Deniz Şaylan kimdir yaşı boyu nereli kazancı Biyografisi

Anna Deniz Şaylan nerelidir boyu kaç kilosu ne kadar nerelidir kimdir hangi dinden kaç para kazanıyor, ülkesi nerelidir yaşı boyu sevgilisi sevgilisi kaç doğumludur şuan kaç yaşında nerde doğmuş nereli biyografisi yaşamı hayatı hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik. yeni bilgler geldikçe biyografi güncellenecektir. İyi okumalar…

 Anna Deniz Şaylan sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında takipçileri genellikle kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? sevgilisi var mı? varsa kim? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında dünyaya gelen Anna Deniz Şaylan doğma büyüme Ankara’lıdır, anne tarafından ise aslen Ukrayna asıllıdır. Soru cevap videosunda doğup büyüdüğü şehir olduğu için kendisini Ankara’lı olarak gördüğünü dile getirmiştir. Berk ve Fuat isimlerinde iki erkek kardeşi vardır, hatta birlikte bazı videolarını takipçileri ile paylaşmıştır.

Anna Deniz Şaylan boyu, kilosu;

Başarılı ismin boyu 1.70 cm, kilosu ise 50’dir. Maalesef henüz burcu nedir sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde eğitim hayatını sürdüren Deniz Şaylan ilerleyen süreçte sosyal medyanın yanı sıra eğitimin gördüğü bölüm üzerine mesleğini de sürdürmek istemektedir.

İlk Twitch macerasında kardeşlerinin önerisi ile katılmış ve ilk katıldığında yayın açmıştır. Twitch platformunda “O Ses Twitch” formatı ile tanınmıştır.

Özellikle İtalyan Kürdü isimli yarışmacının söylediği troll şarkı ile tüm dikkatleri üzerine çekne güzel isim, bazı yayınlarında Just Chatting yapsa da Counter Strike Global Offensive oyunu da oynamıştır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 449bin, twitter hesabında 12,2 B, Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 116 B civarındadır. Tabiki bu sayılar her geçen gün artmaktadır.

Oyunculuk, sinema ve televizyon üzerine ilerleyen süreçte herhangi bir planı olmadığını ancak yinede deneyebileceğini dile getiren Deniz Şaylan, ABC ve LC Waikiki gibi markaların reklamlarında yer almıştır.

Gerçek Adı
Anna Deniz Şaylan
Doğum Tarihi
01.01.1999 (21 yaşında)
Burç
Terazi
Boy
1.70
Kilo
50
Eğitim
Lisans
Medeni Hali
Bekar
Mezun
Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji
Meslek
Oyuncu Youtuber
Doğum Yeri
Ankara

Yorumunuz için teşekkürler