Anıl Tetik kimdir hayatı hakkında eserleri biyografisi resimleri

Anıl Tetik kimdir hayatı hakkında eserleri biyografisi resimleri

kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, başarıları

Anıl Tetik

Anıl tetik 20 yaşındadır. 1992 yılında istanbulda dünyaya gelen genç ve yakışıklı birisidir. Şu anda egitimini kadir has üniversitesi amerikan dili ve edebiyatı bölümünde devam ettirmektedir. Derslerinde son derece başarılı olan anıl tetik farklı ilgileri ve hobileride vardır. Aynı zamanda bir motor sporcusudur. Kücüklügünden beri motora olan ilgisi ve motor tutkusu olan anıl tetik büyüdügünde bu işte başarılı olabilecegini hissetmiştir fakat ailesi tehlikeli bir ugraş oldugu için ogullarının bu tutkusuna cok sıcak bakmamışlar anıla karşı çıkmışlardır. İlerleyen zamanlarda anılın ısrarlarına dayanamamış ve ogullarının bu tutkusuna sıcak bakmışlardır.

 Anıl 100 kilo civardında bir kiloya sahipmiş bu şekilde spor yapamayacagını bildigi için hemen kilo vermeye calısmıstır ve tam 4 ay içerisinde harika bir diyet ve egzersiz programı ile 23 kilo vererek şu anki haline kavuşmuştur. İdeal kiloya indikten sonra amerikalı bir hocadan motor dersi almıştır ve bunun sonucunda da pist yarışlarına katılmıştır. Anıl tetik başarısını ve azmini burada göstermiştir. Tam 3 kere türkiye birinciligini elde etmiş ve kupayı almaya hak kazanmıştır. Anıl günümüzde survivor ünlüler gönüllüler 2 adlı yarışmada gönüllüler tarafında yarışmaya başlamış fakat ünlülerde bir yarışmacının eksilmesi sonucunda ünlüler tarafına geçmiştir ve adada hayatta kalma savaşına burada devam etmektedir.

Etiketler : Anıl Tetik BiyografiAnıl Tetik NereliAnıl Tetik SevgilisiAnıl Tetik Son ResimleriAnıl Tetik SurvivorAnıl Tetik Yaşı ve BoyuSurvivor Anıl NereliSurvivor Anıl Tetik KimdirSurvivor Anılın Hayatı

Yorumunuz için teşekkürler