Shadow

A.Ş.K aşk dizisi oyuncuları hikayesi hakkında bilgi özet

Yapım yılı     :      2013

Yapım şirketi :      Gold Film

Yönetmen     :      Oktay Başpınar, Ömür Atay

Senaryo :      Evren Şit.

Yapımcı :      Faruk Turgut

Türleri    :      Aşk, Gençlik.

 

A.Ş.K dizisinde rol alacak oyuncular isimler kimler;

 

–      Hazal Kaya (Azra).

–      Kaan Urgancıoğlu (Can)

–      Nebahat Çehre (Neslihan Vural)

–      Hakan Kurtaş (Kerem)   

–      Aslıhan Gürbüz (Şebnem)

–      Aslı Tandoğan  (Şebnem)

–      Erkan Can

–      Tugay Mercan

–      Osman Akça.

–      Servet Pandur    

–      Nihal Koldaş

–      Gökay Müftüoğlu

–      Sevtap Özaltun   

 

 

 

a.ş.k filminin dizisinin konusu hikayesi öyküsü

 

 “Paranın satın alamayacağı şey nedir?” diye sorsak insanlara… Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile.

 

Ne kadar zengin olursa olsun, kimse aşkı satın alamaz.

 

Öyle mi acaba?

 

Azra (Hazal Kaya) ve Kerem’in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi?

 

Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

 

Derken hayatlarına Şebnem girdi. Tenis dersi sırasında fenalaşana kadar Azra’nın zengin öğrencilerinden biri. Hastaydı Şebnem; ölecekti. Zengin bir ailede doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey.

 

Aslına bakılırsa mutlu değildi. Sağlıklı olduğu zamanları hatırlamıyordu bile. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.

 

Azra’ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi… O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem’i kurtarmaya çalışırken Şebnem’i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

 

 

Hazal Kayanın  yeni dizisi A.Ş.K Dizisi

 

Ekranların güzel ve genç oyuncusu olan Hazal Kaya ekranlara geri dönüyor. Hazal Kaya en son ”Son yaz balkanlar” adlı dizide rol almıştı ve dizi beklenen ilgiyi göremeyince reyting kurbanı olarak yayından kaldırılmıştı.

Bunun üzerine Amerika’ya giden Hazal Kaya hem tatil hemde oyunculuk dersleri almak için gittiğini söylemişti.

 

Daha sonra Hazal Kayanın kilolu fotoğrafları yayınlanınca Hazal Kaya’nın Amerika’ya gitme sebeplerinin içinde aşırı kiloları da olduğu söylenmişti, Amerika’da zayıflama kamplarına katıldığı yönünde haberler çıkmıştı. Neyse ki şimdi güzel oyuncu Hazal Kaya başka bir proje ile ekranlarda olmaya devam edecek.

 

Güzel oyuncu Hazal Kaya daha önce bir çok dizi ve filmlerde rol almıştı. Yeni sezonda ise Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan ”A.Ş.K” dizisi ile ekranlara gelecek olan yeni dizide rol alacağı duyuruldu.

 

Hazal Kaya’nın yeni dizisinin ismi A.Ş.K olarak bildirildi.

 

Dizinin konusu hakkında henüz bilgi verilmemişken dizide rol alacak diğer isimlerde belli oldu.

 

 

 

 

A.Ş.K Dizisi Yeni Sezonda Kanal D ekranlarında Başlayacak…

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiket:dizi,magazin,aşk dizisi,hazal kaya son dizisi,hazal kaya yeni dizisi,hazal kaya aşk dizisi,aşk dizisi oyuncuları,aşk ne zaman başlıyor,hazal kaya,hazal kaya hangi dizide oynayacak,hazal kaya yeni dizisinin ismi,hazal kaya yeni sezonda hangi dizide olacak,hazal kayanın yeni dizisi ne zaman başlayacak, aşk dizisi fragmanı, aşk dizisi 1. bölüm fragmanı, aşk 1. bölüm fragmanı, 1. bölüm aşk dizisi aşk dizisi oyuncuları,aşk dizisi konusu,aşk dizisi kimler oynayacak,aşk dizisinin konusu son aşk,son aşk dizisi hangi kanalda,son aşk dizisi hangi kanalda başlayacak,hazal  kayanın yeni dizisi hangi kanalda olacak,aşk dizisi kanalı hangisi, aşk dizisinin fragmanı yayınlandı, aşk dizisi fragmanını izle, aşk dizisi fragmanı 1. bölüm, aşk fragman a.ş.k dizisi, aşk dizisi oyuncuları, aşk hakan kurtaş, aşk ne zaman başlıyor, dizi, hazal kaya, hazal kaya a.ş.k dizisi, hazal kaya son dizisi, hazal kaya yeni dizisi, magazin

 

 

Yorumunuz için teşekkürler