Shadow

2014 Yılı Sene Sonu Öğretmen Mesleki Çalışmalar Programı ve sunum döküman

2014 Yılı Sene Sonu Öğretmen Mesleki Çalışmalar Programı ve Sunumları
 
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sonunda İlköğretim Kurumlarında Yapılacak Mesleki Çalışmalar (Seminer Dönemi Konuları) 13-30 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.


Resmi yazı İçin TIKLAYINIZ 

 
İlköğretim Kurumları Öğretmenlerinin Mesleki Gelişim Eğitimleri Hakkında Duyuru yayımlandı. Buna Göre Haziran Ayı seminer Döneminde Öğretmenlerinin Ders Yılı Sonu Mesleki Gelişim Eğitim programları belli oldu.

Haziran Ayı seminer programını indirmek içinTIKLAYINIZ

 
OKUL ÖNCESİ VE İLKÖĞRETİM KURUMLARI ÖĞRETMENLERİ “HAZİRAN 2014 MESLEKİ ÇALIŞMA” PROGRAMI 
 

 
 
2013-2014 Eğitim Öğretim yılı Eylül ayı öğretmen mesleki çalışmaları olarak düzenlenen seminer çalışmaları konularını sitemizde yayınlayacağız. 
 


2013-2014 yılı Seminer Konuları İNDİR!!!! 


 
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sonunda İlköğretim Kurumlarında Yapılacak Mesleki Çalışmalar (Seminer Dönemi Konuları) 
 


Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması   İNDİR


Güncellenenen Okulöncesi Eğitim Programının İncelenmesi  İNDİR


Zümre Öğretmenleri Tarafından Öğretim Programları İle

 Ders Kitaplarının İncelenmesi  İNDİR

İlköğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgesinin Uygulanması İNDİR


Seçmeli Ders Uygulamaları   İNDİR


Okul Akademik Başarısının Değerlendirilmesi   İNDİR


Okul ve Çevre Güvenliği   İNDİR1   İNDİR2


Dezavantajlı Çocukların Eğitim Hakları    İNDİR1   İNDİR2


Sosyal, Kültğrel, Sanatsal Etkinliklerin Değerlendirilmesi   İNDİR


Eğitim ve Öğretimde Çevre Olanaklarının Kullanılması  İNDİR1   İNDİR2


Proje Hazırlama Teknikleri ve Örnel Proje Hazırlama   İNDİR

 


2014 Seçmeli Ders Uygulamaları Seminer Çalışmaları Seçmeli Ders Uygulamaları Seminer Örnekleri 2014 Tıkla İndir Seçmeli Ders Uygulaması Semineri MEB 2014 Seçmeli Ders Uygulamaları Semineri Örneği 2014 Seminer Çalışması 2014 MEB tarafından sen sonu seminerleri neticesinde Seçmeli Ders Uygulamaları ile ilgili çalışmalar merak eden okuyucularımız için derlediğimiz bu haber turunda seminer çalışmaları neticesinde Seçmeli Ders Uygulamaları hakkında siz değerli okuyucularımıza gerekli seminer çalışması ile ilgili detayları aktarmaya çalışacağız. Bu kapsamda Seçmeli Ders Uygulamaları için haberimizin devamında ilerleyiniz.

 

 

 
Seçmeli Ders Uygulamaları semineri için sen sonu temel eğitim seminer çalışmalarımerak eden siz değerli okuyucularımıza böylece tüm gelişmeleri ve haberleri aktramaya devam ediyoruz. Haberimizin devamına ilerleyerek Seçmeli DersUygulamaları hakkında gerekli çalışmaları bulabileceksiniz. Okuyucularımız için hazırladığımız seminer çalışmaları 2014 yılı için merak ediyorsanız bizleri daha yakından takip ederek seminer çalışmaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Şimdi ise Seçmeli Ders Uygulamaları semineri için sizlere gerekli çalışmaları aktaracağız. 

 
 
 
2014 Yılı Sene Sonu Öğretmen Mesleki Çalışmalar 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sonunda İlköğretim Kurumlarında Yapılacak Mesleki Çalışmalar Öğretmenlerin Haziran Dönemi Seminer Konuları Neler?, Haziran Seminer Konuları, öğretmenlerin Seminer Konuları Belli Oldu,İlköğretim Kurumları Öğretmenlerinin Ders Yılı Sonu Mesleki Gelişim Eğitimleri Hakkında Duyuru, 2014 Yılı Sene Sonu Öğretmen Mesleki Çalışmalar Programı ve Sunumları, öğretmenlerin Haziran Döenemi Seminer Konuları Neler?, Haziran Seminer Konuları, öğretmenlerin Seminer Konuları Belli Oldu, İlköğretim Kurumları Öğretmenlerinin Ders Yılı Sonu Mesleki Gelişim Eğitimleri Hakkında Duyuru, 2014 Yılı Sene Sonu Öğretmen Mesleki Çalışmalar Programı ve Sunumla

Yorumunuz için teşekkürler