18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Sözleri Mesajları

Yazımızda facebook twitter sosyal medyada whatsapp sms olarak sevdiklerinize yollayabileceğiniz En Güzel Çanakkale Zaferi Sözleri, 18 Mart Şehitleri Anma Günü İle İlgili Sözler, 18 Mart Çanakkale Zaferi Ve Şehitleri Anma Günü Kutlama Sözleri, 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Sözleri 2016, 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Sözleri Facebook, 18 Mart Çanakkale Zaferi Ve Şehitleri Anma Günü İle İlgili Sözler

ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ SÖZLERİ

* Bu topraklarımızı vatan yapan şehitlerimizi saygıyla anıyoruz.

* Bugün, zaferlerin en büyüğü, günlerin en anlamlısı olan Çanakkale Zaferi ve Şehitler Gününü idrak etmekteyiz.

* 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferini kutluyor aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz.
Çanakkale Zaferi, vatanseverlik, fedakârlık, cesaret gibi yüksek faziletlerin kahramanca sergilendiği bir destandır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun.

* Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şüheda. Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Büyük bir imanın, muazzam bir azmin ve sarsılmaz bir kararlılığın timsali olan bu zaferin 101. yıl dönümünü kutlarken, bu uğurda canlarını vermiş aziz şehitlerimizin mukaddes hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.

* Bir ulus ve vatan yaratan bu kutlu günde 18 Mart şehitlerini minnetle anıyoruz.

* Sevinç ve coşkuyla kutladığımız Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümünde, bu güzel vatanımız için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle yâd ediyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun…

* Dur yolcu bilmeden gelip bastığın bu toprak bir devrin battığı yerdir. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

* Tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. yıldönümünde milletimizin bu onurlu gününü kutluyor, kahraman şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyorum.

* Dönmeyi hiç düşünmediler. Bu vatanı evlatlarına bırakabilmek için canlarını gözlerini bile kırpmadan verdiler. Saygı ve minnetle şehitlerimizi anıyoruz.

* Bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanın bölünmez bütünlüğünü ve Türk Milletinin huzur ve güvenliğini sağlamak için hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

* Çanakkale, vatan savunmasının akıl ve iman gücüyle destana dönüştüğü, Cumhuriyet’in temellerinin atıldığı, bizim ve dünya için en önemli savaşlardan biridir. 18 Mart Çanakkale Deniz zaferimiz kutlu olsun. Şehitlerimizin mekânları cennet olsun…

* Çanakkale, yirminci yüzyılın başında dünya tarihinin akışının değiştiği yer olmuştur. Dört imparatorluğun dünya sahnesinden silinmesine vesile olmuş ve bizim bugün gururla andığımız Çanakkale Destanı ortaya çıkmıştır. Gününüz kutlu olsun…

Yorumunuz için teşekkürler