Survivor Evrim Keklik Nereli burcu ne hangi takımlı, kaç yaşında, doğum tarihi ne zaman. Evrim hakkında bir çok merak edilen sorunun cevabı yazımızda... Survivor Evrim kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve nerelidir?

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Evrim Keklik (@evrimkeklik)'in paylaştığı bir gönderi (30 Oca, 2020, 8:21öö PST)

SURVIVOR EVRIM YAŞİ BURCU

Evrim Keklik yaşı : 30 yaşında (2020)

Doğum Tarihi : 14 mart 1990

Burcu : Balık

Nereli : İstanbul

Evrim Keklik boyu : 175 cm

Evrim Keklik Kilosu : 63 kg

Evrim Keklik göz rengi : Kahve rengi

Evrim Keklik sevgilisi : Şu an yok

 Evrim Keklik tuttuğu takım : Galatasaray 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Evrim Keklik (@evrimkeklik)'in paylaştığı bir gönderi (1 Oca, 2020, 11:12öö PST)

SURVİVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor: “Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım.

Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.”