Birsu Eren Kimdir Birsu Eren kaç yaşında?

Bodrum'da Ünal Aysal ile birlikte görüntülenen Birsu Eren bir anda gündemin en çok aranan ismi oldu. Özellikle Lig Tv programlarındaki başarısı ile beraber izleyenler tarafından tanınan bir isim haline gelmiş olan Güzel Sunucu Birsu Eren kimdir?

 

Ünal Aysal, yıllardır adının aşk dedikodularına karıştığı spor spikeri Birsu Eren ile geçtiğimiz gün Bodrum'da görüntülendi. Bodrum’un son dönemdeki en popüler koylarından Gündoğan, başkanlara uğurlu gelmiyor! 2012 yılında o dönem evli olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bodrum’da genç ve esmer bir güzelle yakalanmıştı. Aradan geçen 3 yılın ardından ise aynı koyda bu kez Galatasaray’ın eski başkanı Ünal Aysal, faka bastı. Aysal, yıllardır adının aşk dedikodularına karıştığı spor spikeri Birsu Eren ile geçtiğimiz gün burada görüntülendi.

Özellikle Lig Tv programlarındaki başarısı ile beraber izleyenler tarafından tanınan bir isim haline gelmiş olan Güzel Sunucu Birsu Eren kimdir nereli kaç yaşında?

Birsu Eren 1980 tarihinde Başkent Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır.Üniversite hayatında son derece başarılı olan isim Bilkent Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk bölümünü 1. olarak bitirme başarısı göstermiştir.Üniversitenin bitiminin ardından kısa bir süre kadar Devlet Tiyatrolarda çalışmıştır.Devlet Tiyatroları’ndan ayrıldıktan sonra Trt ekranlarında Cumartesi Pazar hariç kültü ve sanat ile programlar hazırlamıştır.

Kültür ve Sanat programlarının ardından Spor servisinde sunuculuk yapmaya başladı.Sunuculuktaki başarısı Şansal Büyüka’nın ilgisini çeker ve onu Lig Tv’de görmek istediğini iletir.Lig Tv’den gelen teklifi kabül eden güzel Sunucu Lig Tv ekranlarında Depar ile Maraton programlarında sunuculuk yapmıştır.Daha Sonra A haber kanalına transfer oldu.

Ünlü Sunucu yapılan bir Röportaj esnasında şunları demiştir.Hem Güzel kadın görmek istiyorlar hemde güzel görüncede bu güzel ne anlar futboldan diyorlar.

Yakışıklığı bulduğu futbolcular ise Lugano, Quaresma ve Lucas Neill.