4N1K İlk Aşk dizi oyuncuları ve oyuncuların hayat verdiği karakterler belirlendi. Geçtiğimiz günlerde sinema filmi ile ekranlarda olan gençlik projesinin dizisinin çekileceği duyurulmuştu. İşte 4N1K dizi oyuncuları, konusu ve karakterleri...

yakında /belirteç/

1. yakın bir yerde. "Amcamlar da yakında oturuyorlar" 2. yakın zamanlarda, son günlerde. "Onu yakınlarda gören var mı?" 3. uzak olmayan bir zamanda, yakın bir gelecekte, çok geçmeden. "Yakında görüşmek dileğiyle"
 4N1K OYUNCULARI

 

GÖZDE MUTLUER (YAPRAK AYVAZ) KİMDİR?

Tuhaf ve eğlenceli bir kız. Alışılmış karakterlerden değil, Yaprak'ı okuduktan sonra projeye inanılmaz heyecan duydum. Yaprak henüz bir çok duyguyu tatmamış genç bir kız. Çoğu sorunun cevabı onda yok ama arkadaşlık nedir sorusunun cevabına beraber büyüdüğü 4 arkadaşı sayesinde sahip.

 

CİHAN ŞİMŞEK (SİNAN YORULMAZ) KİMDİR?
Sinan, dostlarına çok bağlı ve onlar için her şeye göğüs gerebilecek bir çocuk. Kızlar tarafından ilgiye alışmış ve bu durumdan da gayet hoşnut.

 

SİNA ÖZER (GÖKHAN KARADEMİR) KİMDİR?

Gökhan Karademir aşırı kıskanç ve aşırı sağdık, neredeyse her şeyi enlerinde yaşayan bir lise öğrencisi. Dizinin esas tayfası olan grubun en hırçın üyelerinden. Aşırıya kaçan hayatı onu çok ilginç durumlara düşürebiliyor. Ancak çoğu zaman arkadaş grubunun da yardımlarıyla bu sorunların üstesinden gelmeyi başarıyor. Grubun en eğlenceli karakterlerinden.

 

 	</section>
  
  <!-- footer -->
    <!-- //footer -->

	
	
	</article>
<!-- //Article -->


<script async src=